GTA 6 için 2 milyar dolar harcandı iddiası

İkinci 128 milyar dolar olayı gibi bir şey olmaz umarım para nerede Rockstar bu nasıl oyun falan .

500-600 TL'den çıkar ise bile her şekilde ben kolayca alırım o oyunu da umarım bu fiyattan çıkar.

İkinci 128 milyar dolar olayı gibi bir şey olmaz umarım para nerede Rockstar bu nasıl oyun falan .

500-600 TL'den çıkar ise bile her şekilde ben kolayca alırım o oyunu da umarım bu fiyattan çıkar.
200 liraya çıksın bence. Kapış kapış gider nasılsa.

Doğru soru; 2 Milyar $, Rockstar için büyük bir para mı? Değilse harcar. 10 20 sene konuşulan oyunlar bunlar

20 abartı oldu.

Zaten bu paranın kaç katını GTA 5'den kazandılar bu kadar para harcayabilmeleri normal.

Gayet mümkün. 10.000 satırlık kodu bedavaya sunmuştu, diğer kodlar için de anlaşabilirim demişti. Eğer anlaşmasalardı onlara birkaç yıllık erteleme ve 2 milyar $'dan daha fazla tutardı.

Grafik kalitesi ve hikayesi sağlam olsun da ne kadar harcıyorsa harcasın.

RDR2'ye 500 Milyon dolar civarı bir şey harcanmıştı. Ellerinde ki en büyük marka GTA olduğu için üst düzey para harcayabilirler fakat 2 milyar dolar bence de çok uçuk. 1 milyar dolara yakın meblağlar olacaktır bence.

1 milyarı garanti görüyorum zaten 5 6 milyar bile harcansa şaşırtmaz GTA 5 Online'dan resmen para bastı adamlar.

1 milyarı garanti görüyorum zaten 5 6 milyar bile harcansa şaşırtmaz GTA 5 Online'dan resmen para bastı adamlar.
Mevzu paralarının olmaması değil, bir oyuna bu kadar para harcamışlar mıdır? 2 Milyar doları her türlü amorti ederler ama Rockstar bile olsa şu anda bir oyuna 2 milyar dolar harcayaklarını düşünmüyorum, 1 milyar her ne kadar garanti olsa da.

Bütçesi 2 milyar dolarsa gerçekten çok sağlam bir oyun geliyor demektir. Öyle bir oyun ki tıpkı GTA 5 gibi gerek hikaye olsun gerek modlar gerek Online olsun 10 - 15 sene boyunca Rockstar'a para bastıracak bir oyun olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…