GTA 6'ya en fazla ne kadar ödersiniz?

Olm nabıyosunuz ne 150 200 doları siz Türkiye ekonomisi sandınız galiba oyun fiyatlandırmalarını

Olm nabıyosunuz ne 150 200 doları siz Türkiye ekonomisi sandınız galiba oyun fiyatlandırmalarını
Hocam ben tekrar izah ediyorum kafama göre kendim uydurmadan sallamasyon yapmadan spoiler fiyatlandırmaları söyledim bu paylaştığım resim spoiler fiyatlandırma. Bazı arkadaşlar yanlış anladı beni ben yabancıların tartıştığı kesin fiyatlandırmayı buraya aktardım kendim uydurmadım baştan söyleyim. GTA 6: Expected Release + Price | Will it cost more than $80?

Büyük ihtimalle 70 dolar olur hadi taş çatlasa 80 dolar olur. 150 dolar diyenler hayal dünyasında yaşıyor galiba yurtdışında AAA oyunlar 60 dolardan 70 dolara çıkınca herkes tepki göstermişti. Yani bizi yurtdışı ile karıştırmayın.

Kardeşim o fiyatların hepsi sahte kimse fiyat felan sızdırmadı.

Oyun 80 dolar desek PC'ye gelene kadar dolar 100 olsa 8 bin TL yapar.
Afiyet bal şeker.
70 dolardan çıkarsa PC’ye de 70 dolardan gelir.

Zaten buna bir şey dediğim yok bunlar gerçek değil boş teoriler burada olduğu gibi oyun 70 dolardan maksimum 80 dolardan çıkacağını düşünüyorum millet 200 dolarlara çıkmış normal sürümde hangi oyunun normal sürümü 150 dolardan çıkmış çok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…