Gta IV açılış ekranında %30'da kalıyor

Cengiz E.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün GTA IV aldım. Oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum, aktive ettim ama açılış ekranında %30'da kalıyor 1-2 saniye sonra da bir ingilizce uyarı bölümü geliyor. Tekrar denemek için "Retry" butonuna tıklıyorum, yine %30'da kalıyor ve olayı tekrar ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4 oyununu orijinal olarak satın aldım. Forumdaki aktivasyon mesajlarına uygun aktive ettim. Aktive oldu ekranı çıktı. Ancak oyun simgesine tıklayınca yine aktivasyon ekranı çıkıyor. Neden olabilir? GTA diğer serilerinde sıkıntı olmamıştı.

Cengiz.E'deki olay bende de oluyor. Release date ekranı çıkınca oradaki mavi link, GTA aktivasyon ekranına götürüyor. Daha önceki GTA 4 aktivasyonunu anlatan mesajda yazılanları yapınca aktive edildi diyor. Ancak oyun tekrar tekrar aktivasyon istiyor.

i7 Quad core, GTTX 950 PC'de de denedim. Sonuç aynı.

Cevap verebilecek kimse yok mu? Aral game den de ses çıkmadı? Demek korsan alan adamlar haklılarmış. Ne diyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarıya ait ekran görüntüsü paylaşın lütfen.

Merhaba. Bugün GTA IV aldım. Oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum, aktive ettim ama açılış ekranında %30'da kalıyor 1-2 saniye sonra da bir ingilizce uyarı bölümü geliyor. Tekrar denemek için "Retry" butonuna tıklıyorum, yine %30'da kalıyor ve olayı tekrar ediyor.
kardeşim aynı problemi yaşıyoruz, halledebildin mi?

Ekran görüntüsü koyar mısınız ? Oyunu 1.0.7.0 sürümüne güncellediniz mi?
yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• şş.jpg
    şş.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 332
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı