Çözüldü GTA IV fatal error ınvalıd hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selly77

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600, Rx6700 Pulse, 8x2 gb ram 2tb ssd, Asus 165HZ monitor Overlock sistem
Meslek
Şef
Merhaba son 2 gündür GTA IV'ü severek oynuyordum. Yeni satın aldım orijinal oyunum. Lakin Open IV kurduktan sonra oyunumda şu sorunu almaya başladım. X.live.dll indirdim oyuna attım yine çözülmedi, sadece hatanın oluşması daha da azaldı. Dünya oyun savelenirken bozuluyor, yollar mavi oluyor bug oluşuyor bayağı. Bunu az buz çözdüm commandline asla işe yaramadı. Open IV sildim tamamen kaldırdım ama oyuna 3. girişimde eklediğim yeni arabalar hala oyundaydı, ki Open IV'den yaptığımda arabalar oyuna gelmemişti. Şu an asıl sorunum fatal error, çözüm var mıdır?

Dosya Ekleri

• Invalid Resource.png
    Invalid Resource.png
    4 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
hayır metinde belirttiğim üzere orijinal oyunum.

Steam'den aldıysan bu şekilde. Rehber: Steam Dosya Bütünlüğü Doğrulama | Technopat SosyalRehber: Steam Dosya Bütünlüğü Doğrulama | Technopat Sosyal
merhaba cevabınız için teşekkürler, belirttiğiniz işlemi yaptım. 9 dosya doğrulanmadı ve tekrar indirilecek yazısı uyarısı aldım lakin hiçbir indirme olmuyor
ekleme: oyunu başlattığımda dosyalar indirildi, türkçe yama silindi. sorunum tekrar ederse tekrar bir hortlatırım burayı. teşekkürler :)

Merhaba cevabınız için teşekkürler, belirttiğiniz işlemi yaptım. 9 dosya doğrulanmadı ve tekrar indirilecek yazısı uyarısı aldım lakin hiçbir indirme olmuyor.
Ekleme: Oyunu başlattığımda dosyalar indirildi, Türkçe yama silindi. Sorunum tekrar ederse tekrar bir hortlatırım burayı. Teşekkürler :)

Rica ederim. Eğer sorununuz şu an çözüldüyse sanırım benim mesajımı çözüm olarak işaretlemeniz gerekiyor.

Rica ederim. Eğer sorununuz şu an çözüldüyse sanırım benim mesajımı çözüm olarak işaretlemeniz gerekiyor.
Cevabınızı çözüm olarak sabitledim, bir sorun daha yaşıyorum. Gta 4te görev yerlerine gittiğimde sarı okun üzerinde durduğum vakit görev başlamıyor. Oyun dosyalarımı tekrar belirttiğiniz gibi tamamladım ama sorunum hala devam ediyor. Ne yapabilirim

Cevabınızı çözüm olarak sabitledim, bir sorun daha yaşıyorum. Gta 4te görev yerlerine gittiğimde sarı okun üzerinde durduğum vakit görev başlamıyor. Oyun dosyalarımı tekrar belirttiğiniz gibi tamamladım ama sorunum hala devam ediyor. Ne yapabilirim
Sanırım bu Roman'la takılma görevini yaptıktan sonra düzelecek. Oyunun bir hatası.

Geri
Yukarı