GTA IV save dosyası yedekleme ve kurulum rehberi

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
İnternette araştırın adam akıllı bir metin bulamazsınız bu konu hakkında.

xlive.dll diye bir şey bulursunuz sadece.

Öncelikle save dosyası nerede bilmeyenler için. Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları gösteri seçin öncelikle.
C:\Users\bilgisayarınız adı\AppData\Local\Rockstar Games
Rockstar Games klasörünü olduğu gibi kopyalayın.

Game For Windows Live saçmalığının eksiniği tamamlamak için yani Xlive.
C:\Users\bilgisayarınızın adı\AppData\Local\Microsoft\Xlive
Xlive klasörünü olduğu gibi kopyalayın.

Elinizde save ve Xlive klasörünün olması yeterli.

Oyunu ve GFWL'ı kurduktan sonra bu yedeklediğiniz klasörleri tekrar aynı yerlere atın.
Başka Xlive klasörü ile kullanmaya çalışırsanız saveniz açılmaz.

Bizzat kendim denedim.

XP işletim sisteminde klasörler aynı bağlantıda değil.

Save dosyası.
C:\Documents and Settings\<kullanıcı>\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

Xlive klasörü.
C:\Documents and Settings\<kullanıcı>\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

Oyuna başladığında save dosyası oluşturulur.
Eğer oyunu yeni kurduysan GFWL falan kurduktan sonra en son o gösterdiğim dizine at yedeklediklerini.

Gfwl yi anlamadım hocam resimle ayrıntılı anlatma seçeneğiniz varmı acaba ?

Hocam size kısacası şöyle anlatıyım ben oyunu %60 oranda tamamladım ve pc virüs bulaştı formatlamak zorunda kaldım. Daha sonra %60 save netten buldum indirdim şimdide save dosyasını bulamıyorum rockstargamesin içinde olması gererekir sizin dediğiniz gibi ama sadece usermusic ve settings var. Gizli dosyaları göster açık.

Gfwl yi anlamadım hocam resimle ayrıntılı anlatma seçeneğiniz varmı acaba ?

Hocam size kısacası şöyle anlatıyım ben oyunu %60 oranda tamamladım ve pc virüs bulaştı formatlamak zorunda kaldım. Daha sonra %60 save netten buldum indirdim şimdide save dosyasını bulamıyorum rockstargamesin içinde olması gererekir sizin dediğiniz gibi ama sadece usermusic ve settings var. Gizli dosyaları göster açık.

Format sonrası o dosyaları PC'nizde bulamamanız normal.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı