GTA Online araba modifiye

Daha fazla  
GTA playlist oynuyoruz ve bazı kişiler oyunda bayağı bir zaman geçirmişler. Playlistte araba seçerken Custom var bende diyorlar. Sanırım onlar modifiyelenmiş daha güçlü arabalar bende Online yeni başladım. Tavsiye verebilir misiniz? Ne yapmalıyım bazı arkadaşlarımın Online'de garajları vs var.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA playlist oynuyoruz ve bazı kişiler oyunda bayağı bir zaman geçirmişler. Playlistte araba seçerken Custom var bende diyorlar. Sanırım onlar modifiyelenmiş daha güçlü arabalar bende Online yeni başladım. Tavsiye verebilir misiniz? Ne yapmalıyım bazı arkadaşlarımın Online'de garajları vs var.

Nasıl bir tavsiye istersin tam anlamadımda.

PC'den mi oynuyorsunuz?
PS4 de criminal enterprises starter pack diye bir şey var birçok garajı ve işletmeyi bedavaya veriyor hocam eğer PS4'teyseniz bir bakın derim. Ücretsiz verdiği arabaları modifiye edebilirsiniz yeterli paranız varsa.

Custom herkeste var playlistte olan ayarı kapatılmadığı sürece sende özel arabanı alıp yarışabiliyorsun.

Geri
Yukarı