GTA Online oynanır mı?

Yorumlarınız için teşekkürler. Hile olayını duymuştum fakat bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum. Sonuçta koca şirkete ait, aktif bir oyun. İlginçmiş. O halde kısa bir süre denerim, olmazsa FiveM'e geçerim. Onda da hile vb varsa oynamayız yani, hilecileri tatmin etmeye gerek yok.

Yorumlarınız için teşekkürler. Hile olayını duymuştum fakat bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum. Sonuçta koca şirkete ait, aktif bir oyun. İlginçmiş. O halde kısa bir süre denerim, olmazsa FiveM'e geçerim. Onda da hile vb varsa oynamayız yani, hilecileri tatmin etmeye gerek yok.
FiveM'de sunucularda zaten hile koruması var. Çok nadir hileye denk gelirsiniz.

FiveM'de sunucularda zaten hile koruması var. Çok nadir hileye denk gelirsiniz.
Ben de öyle tahmin ediyorum. Çünkü şu tarihte bile oynamakta olduğum çeşitli SAMP ve MTA sunucularında bile hileye denk gelmiyorum, kullanan varsa da chat kısmında banlandığı gözüküyor. FiveM'de de durum aynı ise, böyle yan sunucuların oyunun orijinal sunucularından daha iyi korunması şaşırtıyor.

Arada eğlenceli hileciler de geliyor hepsi kanser etmiyor😄

Hocam ben hilelere katlana katlana 150 lvl kastım. Belirli araçlar alırsanız daha avantajlı olursunuz hilelere karşı(insurgent ve nightshark gibi dayanıklı araçlar). Mesela ben 1 saat boyunca aralıksız bir hileyi ezip durdum adam en sonunda ALT+F4 çekti(sonra başka hile geldi o ayrı).

Herkese merhaba. GTA V çıkalı uzun zaman oldu fakat ben ilk kez satın alıp oynamayı düşünüyorum. Amacım öncelikle hikayeyi bitirmek, daha sonra da yere göğe sığdırılamayan Online'ı denemek. Bildiğim kadarıyla GTA Online'a bunca yıldan sonra bile içerik gelmeye devam ediyor ve epey kapsamlı bir platforma dönüştürüldü. Yani sıfırdan başlayan biri için büyüklü küçüklü yüzlerce görevin biriktiğini tahmin ediyorum. Merak ettiğim konu şu: Online'a yeni başladığım andan itibaren beni ne tür zorluklar bekliyor olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye değer mi? Yani sonunda tüm görevleri bitirip bir sürü ev, araba, sığınak vb. sahibi olursam başka ne yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de yeni başladım sayılır, günlük 1-2 saat oynama sürem var. Yaklaşık 2 hafta oldu başlayalı ve gerçekten ucu bucağı olmayan bir ortammış. Şimdiye kadar yaşadığım tek zorluk Heist (yani soygun) görevleri için Online oyuncu bulamıyor, gelenler verilen oranları beğenmeyip lobiyi bozuyor veya oyuna girenler AFK kalıyor ve o kadar uğraş boşa gidiyor. 2 haftadır hiçbir hileye denk gelmedim, oyun şu an zevkli. Bu arada GTA oynayan hiç arkadaşım yok belki de o yüzden bu sıkıntıları yaşadım şimdiye kadar, discord'dan vs bulunabilir belki ancak o topa girmedim henüz. 400-500 saat sonra ne olur, dediğin gibi evleri arabaları dizdik sonra ne olacak? Ben de merak ediyorum :D

Geri
Yukarı