GTA Online PS4'teki karakter ile nasıl oynanır?

PoyrazPcAmetor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben PS4 GTA Online oynuyorum. Social Club'a bağlı PC'de aynı hesabla girince karakter oluşturma ekranı geliyor. Ben PS4'deki karakterle oynamak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Ben PS4 GTA Online oynuyorum. Social Club'a bağlı PC'de aynı hesabla girince karakter oluşturma ekranı geliyor. Ben PS4'deki karakterle oynamak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Olmuyor dostum crossplay var fakat PSN hesabın ıle Rockstar hesabın PC ile PS arasında farklı çalışıyor ayrı iki farklı hesap olmuş birbirine bağlı olsa da sebebi ise para birimlerinin fiyatının farklı olması... Örnek verecek olursam PSN'den oyunu aldığın zaman PC de tekrar almak zorunda kalıyorsun.

Mümkün değil. PC ve PS4 karakterleri arasında geçiş yapılmıyor.
teşekkürler
Olmuyor dostum crossplay var fakat PSN hesabın ıle Rockstar hesabın PC ile PS arasında farklı çalışıyor ayrı iki farklı hesap olmuş birbirine bağlı olsa da sebebi ise para birimlerinin fiyatının farklı olması... Örnek verecek olursam PSN'den oyunu aldığın zaman PC de tekrar almak zorunda kalıyorsun.
teşşekür ederim

: gta 5 ps4 ve pc beraber oynıyabilirmi peki bu olur mu​

Teşekkürler.

Teşekkür ederim.

: gta 5 ps4 ve pc beraber oynıyabilirmi peki bu olur mu​

Crosplay var diye hatırlıyorum ben mesela PC'den Xbox'daki Ark'im ile oynuyordum Sony'de destek sağlamıştır muhtemelen. Şey deneyin Rockstar'dan ekleyin arkadaşınızı Sony de muhtemelen Rockstar hesabı vardır eklediğniz zaman istek gönderin Sony hesabı değil ama PS4 de ki arkinizin Rockstar hesabı...

Yeni konular

Geri
Yukarı