GTA Online Shark Card fiyatları zamlandı!

Pek satın alındıklarını düşünmüyorum açıkçası bunların, para vermek yerine ücretsiz şekilde zaten mod menü ya da glitch ile milyonlarca para kasabiliyorsunuz.

Hem de öyle bir satın alınıyor ki hocam...
Bizde alan yok diye alınmıyor sanılmasın.

Konsol üzerinde glitch dışında hızlıca para kasmanın alternatif başka bir yöntemi yok. Avrupa'yı geçtim sırf Amerika'da PS ve Xbox kullanıcılarının Shark Card aldığını varsayarsak bu rakam bile milyonlar ediyor.

Zaten bu sebeple sırf konsola özel GTA+ getirildi. PC'de satamayacaklarını onlar da biliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC tarafında bile çok fazla satılıyor iken konsol tarafını siz düşünün. Konsol için GTA+ olayı ondan dolayı değil ama. Ondan dolayı olsaydı PS4 için de gelirdi. Expanded and Enchanced sürümü satılsın diye avantaj olarak eklediler, 10 dolarlık criminal enterprise starter packi kaldırıp daha az avantajlı ama her ay para veren aylık 5 dolarlık GTA+ getirdiler. Yani tamamen kar meselesi.
Bizde alan yok diye alınmıyor sanılmasın.

Konsol üzerinde glitch dışında hızlıca para kasmanın alternatif başka bir yöntemi yok. Avrupa'yı geçtim sırf Amerika'da PS ve Xbox kullanıcılarının Shark Card aldığını varsayarsak bu rakam bile milyonlar ediyor.

Zaten bu sebeple sırf konsola özel GTA+ getirildi. PC'de satamayacaklarını onlar da biliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231219_171139.jpg
    IMG_20231219_171139.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı