Çözüldü GTA Online The Cayo Perico Heist oyun kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unlAkın

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar. GTA Online'a yeni gelen The Cayo Perico Heist'te adaya uçtuktan bir süre sonra oyun ve ekran kapanıyor. Ardından bir hata alıyorum. Bu hataya tamam dedikten sonra AMD sorun bildirme geliyor. Bu Heist'e girmeyi 3 kez denedim ve 3'ünde de hata verdi. Sorunumu nasıl çözebilirim?

Sistemim:
Ekran kartı: ASUS RX580 OC 8g.
İşlemci: Ryzen 5 3600X.
Anakart: ASUS Prime B450M-A.
RAM: 16 GB 3000 MHz.
Güç kaynağı: Cooler Master 750W 80+ Gold.
Kasa: Zalman r1.
Depolama: WD Blue 1TB 7200 RPM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle teşekkürler. İngilizce araştırma yaptıktan sonra birkaç şey bulmayı başardım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için oyun ayarlarında gölge ayarını "soft"a çekmeniz gerekiyor. Sorununuz böylece çözülebilir.
Merhabalar, sorununuz çok acil ise Steam forumunda da aynı soruyu sormanızı tavsiye ederim. Orada yabancılar da olduğu için sorununuza daha kısa süre içerisinde yanıt bulabilirsiniz.

Öncelikle teşekkürler. İngilizce araştırma yaptıktan sonra birkaç şey bulmayı başardım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için oyun ayarlarında gölge ayarını "soft"a çekmeniz gerekiyor. Sorununuz böylece çözülebilir.

Çözüm

Gölge ayarlarını bulamadım detaylı anlatır mısınız?

Gölge ayarlarını bulamadım detaylı anlatır mısınız?
Buyurun.
resim_2022-08-13_103843555.png

Geri
Yukarı