GTA Online'a girince internet gidiyor

Nasıl yani? Modem resetlenmiş gibi yeniden mi başlıyor yoksa sadece bilgisayarın interneti mi gidiyor?

Veya oyundayken herkes çıkıyor tek siz mi kalıyorsunuz?

Nasıl yani? Modem resetlenmiş gibi yeniden mi başlıyor yoksa sadece bilgisayarın interneti mi gidiyor?

Veya oyundayken herkes çıkıyor tek siz mi kalıyorsunuz?

Bildiğiniz arkadaşlarımla girdikten 3 5 dakika sonra internet gidiyor laptoptan internetim yavaş ama bu neredeyse her F2F veya yarış girikten sonra oluyor. Bunu da left olup Discord'da seslerinin gelmemesinden anlıyorum.

Lenovo Nerve Sense diye bir uygulama kullanıyor musunuz?

Kullanıyorsanız "Network Priority" yani ağ önceliği gibi bir ayar olması lazım. Onun kullanılmaması gerektiğini söylemiş biri. O ayarı devre dışı bıraktığında sorun çözülmüş.

Ayrıca, bilgisayarınızın destek sayfasından Intel sürücülerini kurmuş muydunuz?

Bunlar da işe yaramazsa ethernet kablosuyla bağlanmanız gerekebilir.

Lenovo Nerve Sense diye bir uygulama kullanıyor musunuz?

Kullanıyorsanız "Network Priority" yani ağ önceliği gibi bir ayar olması lazım. Onun kullanılmaması gerektiğini söylemiş biri. O ayarı devre dışı bıraktığında sorun çözülmüş.

Bunlar da işe yaramazsa Ethernet kablosuyla bağlanmanız gerekebilir.

Yarın sabah bir bakacağım internet kötü fakat diğer oyunlarda ping çıkar bunda hemen herkes left olup DC de ses kesiliyor. Ayrıca teşekkürler.

Lenovo nerve sense diye bir uygulama kullanıyor musunuz?

Kullanıyorsanız "network priority" yani ağ önceliği gibi bir ayar olması lazım. Onun kullanılmaması gerektiğini söylemiş biri. O ayarı devre dışı bıraktığında sorun çözülmüş.

Bunlar da işe yaramazsa Ethernet kablosuyla bağlanmanız gerekebilir.

Maalesef dediğiniz uygulama hiçbir yerde yok internetten Lenovo ve Intel driverlarına baktım Intel de 3driver gözüktü biri Wi-Fi ile ilgiliydi. 1tanesini yükledim diğeri Bluetooth ile ilgiliydi. Diğeri ise Lenovo da varsa indirmeniz daha iyi olur diyor ama yoktu ona da dokunmadım.

Son düzenleme:
Peki arka planda Discord, çeşitli sistem uygulamaları vs. olmadan denediniz mi? Yani sadece Steam veya Epic Games açık olsun, o şekilde girmeye çalışın Online'a.

Bu sıkıntının Wi-Fi sürücüleri ve Wi-Fi kartı ile alakalı olduğunu söylemişler genelde dediğim gibi. Çözüm bulamazsanız ethernet kablosu en mantıklısı, en azından GTA Online oynarken.

Peki arka planda Discord, çeşitli sistem uygulamaları vs. olmadan denediniz mi? Yani sadece Steam veya Epic Games açık olsun, o şekilde girmeye çalışın Online'a.

Bu sıkıntının Wi-Fi sürücüleri ve Wi-Fi kartı ile alakalı olduğunu söylemişler genelde dediğim gibi. Çözüm bulamazsanız Ethernet kablosu en mantıklısı, en azından GTA Online oynarken.

Arkada DC açıkken ya da değilken ben oynadımda sıkıntı yaşamıyorum arkadaşlarımla oynadımda 3 4 dk sonra internet laptopta gidiyor hepsi left oluyor. Ayrıca bu sadece GTA 5 Online da.

Bir de konu dışı olacak kusura bakmayın ama cayo pericoda bearer bonds geldi onun yanında ikinci olarak uyuşturucu mu yoksa altın mı daha fazla para veriyor?

Yoksa altın mı daha fazla para veriyor?
İkincil hedeflerin en iyisi Gold. Mesela 2 kişi yapıyorsanız ve adada 3 Gold varsa ikiniz de Gold alın, çantalar doluyor ve ikincil hedeflerden en iyi şekilde yararlanmış oluyorsunuz. Gold ile dolduramazsanız Painting alın, yoksa veya dolmazsa ada dışındaki Coke ile doldurun, o da yoksa Weed. Yani 2 veya 2'den fazla oynuyorsanız en iyisi Gold + Coke, araya tercihen Painting de sıkıştırabilirsiniz.

Solo yapıyorsanız en iyisi tüm çantayı Coke ile doldurmak. Coke ile dolmuyorsa Weed de alabilirsiniz.

Solo yaparken hiç Coke yoksa ve ana ofiste Painting varsa onu alabilirsiniz. Mekândan çıkınca da Weed ile doldurmaya çalışın çantayı, yine dolmazsa Cash alabilirsiniz.

Coke genelde hard mode'da daha çok çıkıyor.

İnternet laptopta gidiyor hepsi left oluyor.
Bu durumu tekrar yaşadığınızda oyunu kapatın. Sonra aşağıdaki dizine gidip launcher.log dosyasını açıp tam o saat ve dakikada neler yazdığını atar mısınız?

Dizini direk kopyalayıp dosya gezginine yapıştırabilirsiniz.
%USERPROFILE%\Documents\Rockstar Games\Launcher

launcher.png

Son düzenleme:
İkincil hedeflerin en iyisi Gold. Mesela 2 kişi yapıyorsanız ve adada 3 Gold varsa ikiniz de Gold alın, çantalar doluyor ve ikincil hedeflerden en iyi şekilde yararlanmış oluyorsunuz. Gold ile dolduramazsanız painting alın, yoksa veya dolmazsa ada dışındaki coke ile doldurun, o da yoksa weed. Yani 2 veya 2'den fazla oynuyorsanız en iyisi Gold + coke, araya tercihen painting de sıkıştırabilirsiniz.

Solo yapıyorsanız en iyisi tüm çantayı coke ile doldurmak. Coke ile dolmuyorsa weed de alabilirsiniz.

Solo yaparken hiç coke yoksa ve ana ofiste painting varsa onu alabilirsiniz. Mekândan çıkınca da weed ile doldurmaya çalışın çantayı, yine dolmazsa cash alabilirsiniz.

Coke genelde hard Mode'da daha çok çıkıyor.

Bu durumu tekrar yaşadığınızda oyunu kapatın. Sonra aşağıdaki dizine gidip launcher.log dosyasını açıp tam o saat ve dakikada neler yazdığını atar mısınız?

dizini direk kopyalayıp dosya gezginine yapıştırabilirsiniz.
%USERPROFILE%\Documents\Rockstar Games\Launcher

Eki Görüntüle 1504330

Açıkçası hep tek oynuyorum. Bearer bonds geldi için yanında tablo vardı fakat almadım. Weed fazla veriyordur diye aldım coke de vardı fakat satılması kolay weed duydum gittim bütün adayı gezip weed aradım. İkinci olarak yardımınız için teşekkürler akşam olursa aynısı bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı