GTA Online'da Hilecinin Para Atması Ban Sebebi Mi?

kocamanadam2003

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, bugün görev için beklerken hilecinin biri bana yaklaşık sekiz milyon dolar yağdırdı fakat sesin ne olduğunu anlamadığım için bir şey yapmadım. Görevden çıkınca fark ettim, sizce ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçları belirtirmisin merak ettim de.

SM-T113 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Yarın oynayacağım oyunu bakalım, size bir tavsiye asla pasif moddan çıkmayın yalnızken. Şu an social club bansız görünüyor.

Yakalanırsan Evet Yakalanmassan Hayır....
Öncelikle Türkçemizi düzgün kullanın. Ben hile kullanmadım veya kullanandan istemedim diye defalarca yazdım bana hile kullanıyorum ban yer miyim diye sormuş gibi cevap veriyorsunuz.

Parayı harcamayıp, sıfırlanmasını beklersen hiçbir şey olmaz. Kaç kere başıma geldi bu olay.
Ne zaman sıfırlanır peki?

Şu anlık bir sıkıntı yok olaydan sonra yaklaşık on saat online oynadım. Yine de tavsiyem AFK kalmamaya dikkat edin en acil durumda bile, en kötü pasif mod kullanın.

Oyundaki hileciler sayesinde karakterimin üzerine para yağdırdılar 300 milyona yakın bir rakam , olaydan yaklaşık 1 ay sonrasında hatta 1 ay içerisinde diyelim ban yedim yanlış hatırlamıyorsam 10 günlük bir ban ve hesabımdaki ilk ban . Paralar silinmedi ban açılınca oyun içi satın alınabilir herşeyi satın aldım parayı bitiremedim

Hayır ben hile kullanmadım, sunucuda afk kaldığım için para atmış hileci. Bu olaydan hiç ban yiyen duymadım onun için sordum umarım yemem başkasının hilesi yüzünden.
Edit: Ban yeme riskim her zaman mı olacak önümüzdeki birkaç gün için mi?

Bu şekilde görinüyor para ben görevdeyken atıldığı için, ben heistin açılmasını beklerken atılmış dediğim gibi.

Yine edit: Varsayalım ki ban yedim, sınırsız mı olacak yoksa 14 gün 2 ay sınırsız hala geçerli mi?
Hocam orada 16m para var galiba şimdi 2.4 m arabalardan 5.5m görevlerden ee geriye kalan miktar nereden geldi ?

İşte hileci attı, orada anlatımımda bir hata olmuş. Şu anda bansızım hala
İşte bi report vs. gibi bir şey yersen banlanırsın veya da bi ban dalgası yaparlar toplu ban gibi mesala orada senide atabilirler arada. Burada şöyle düşün mesela sen oyunda yetkili birisin aynı olay başkasının başına gelmiş 2.4m araba 5.5m görevlerden ama 16m parası var bu durumda ne yaparsın sen ?

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı