GTA Online'da para nasıl sıfırlanır?

297689

Hectopat
Makaleler
1
Her şeye yeniden başlamak istiyorum. Eski karakterimin bankasında bulunan para yeni karakterimin bankasında da bulunuyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?

Online'de para kazanmak zor Single gibi değil ki bu neden sıfırlamak istiyorsun? Millet para kazanmak için ne hileler yapıyor ne paralar veriyor. İlla sıfırlamak istiyorsan da git bir pahalı araba al biter para zaten. Ya da hesabı birine sat o parayla bir daha GTA al. Kaç paran var ki?

Hile yapıp banlanırsan her şey sıfırlanıyor. Tabi kalıcı ban yersen orası başka :D.

Her şeyini sat bütün parayı bana at abim.
Nasıl beyin bedava.

Online'de para kazanmak zor Single gibi değil ki bu neden sıfırlamak istiyorsun? Millet para kazanmak için ne hileler yapıyor ne paralar veriyor. İlla sıfırlamak istiyorsan da git bir pahalı araba al biter para zaten. Ya da hesabı birine sat o parayla bir daha GTA al. Kaç paran var ki?

Tüm mesajlar yararsız. Arkadaşlar yararlı cevap vermeye çalışın lütfen.

İlk karakterimin bankasındaki paranın tamamını keşe aktarıp ilk karakterimi silersem tüm para gider mi?

İlk karakterindeki paranın tamamını Cash'e aktarıp sonra o karakteri silerseniz tüm para gider. Ben "homeless Life" tarzında bir şey yapmak istediğim için böyle bir şeye girişmiştim. Tabi sonrasında sıkıldım "cash dolu" hesaba geri dönmüştüm. Yine de bırakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı