GTA SA için en iyi Save dosyası nereden bulunur?

Kaan_klft

Hectopat
Evet arkadaşlar sistemim medium ayarlarda GTA 5'i kaldırmasına rağmen(GTX 750 Ti 2 GB, i5 670, 8 GB RAM) kastığını hissettiğim için GTA SA ya yöneldim fakat eğlenmek için Save dosyası arıyorum, hileli olmasın (hiç can azalmam hileleri gibi). Grove street de fotoda gördüğünüz arabanın orada olmasını istiyorum, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fotoğrafı gtainsideden buldum fakat hep modlanmış can hilesi gibi ben aradım ama bir elin nesi var iki elin sesi var atasozunden yararlanarak size sormayı tercihi ettim.
Gtainside , mod doludur . Gtaall a baktınızmı? Olmadı ise Youtube'den bakın , dosya tc de paylaşanlar var

Gtainside, mod doludur. Gtaall a baktınız mı? Olmadı ise YouTube'den bakın, dosya TC'de paylaşanlar var.

O siteyi ilk sizden duydum ondan dolayı bakmadım ,YouTube'da tam ne yazacağımı bilemedim Groove street ile alakalı Save dosyası gibi şeyler yazınca direkt modlar çıkıyor dosya tc'den ise bakmadım.

Eğlence istiyor iseniz, GTA: SA-MP'a da bakabilirsiniz. GTA San Andreas'ın çok oyunculu modudur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…