GTA: SA Lamborghini içeren mod önerisi

Kaan_klft

Hectopat
Merhabalar,

Ben küçükken, 7-8 yaşındayken, oynadığım bir GTA: SA vardı. Arabaları değişikti, Grove Street'te Ryder'ın evinin önünde Lamborghini vardı. Arabalar değişikti, birkaç şey farklıydı. Ben o GTA: SA'yı 1 haftadır arıyorum. Ne yapmalıyım? Kartta para yok, o yüzden bedavaya bunu indirmek istiyorum fakat adını bulamadım, yardıma ihtiyacım var. Bana bir arkadaşım CD vermişti, ondan çıktı tahminimce. Onu internetten indirip, modlayıp üzerine CD'ye yazdılar. Sizce böyle bir oyun var mı? Ben burada ne yapabilirim? Biraz saçma konu ama heves işte. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle, korsana destek vermiyoruz. Oyun bedavaya dağıtılmıştı ama indirimde buradan 5 TL civarına edinebilirsiniz.

Dediğiniz "oyun" aslında modlanmış GTA: San Andreas oluyor. Farklı bir oyun değil kısaca. Tek yapmanız gereken GTA: San Andreas edinip üzerine de birkaç mod kurmak.

İnternetten aradığınızda istemediğiniz kadar mod bulabilirsiniz. Örnek olarak aşağıdaki modlar olabilir.

Öncelikle, korsana destek vermiyoruz. Oyun bedavaya dağıtılmıştı ama indirimde buradan 5 TL civarına edinebilirsiniz.

Dediğiniz "oyun" aslında modlanmış GTA: San Andreas oluyor. Farklı bir oyun değil kısaca. Tek yapmanız gereken GTA: San Andreas edinip üzerine de birkaç mod kurmak.

İnternetten aradığınızda istemediğiniz kadar mod bulabilirsiniz. Örnek olarak aşağıdaki modlar olabilir.

Oyunu zaten orijinal fakat bozuldu tekrar 2008 oyununu para ile almam.

Tüm GTA:SA modları ücretsizdir. Zamanında vanilya GTA:SA'nın yanına modları paralı verdiler galiba. Modlar CD ile değil, internet üzerinden kurulmaktadır. Oyun ise paralıdır. Oyunun bozulmasına karşı Steam üzerinden veya oyunu silip yükleme imkanı veren başka bir firmadan satın alabilirsiniz. Steam'de oyunun dosyalarını doğrulyarak oyunu düzenlenmemiş haline çevirebiliyorsunuz. Oyunun CD anahtarını Steam'e girerek eğer oyun korsan değilse aktifleştirebilirsiniz. Bu konuda internetten yardım alın.

Tüm GTA: Sa modları ücretsizdir. Zamanında vanilya GTA: Sa'nın yanına modları paralı verdiler galiba. Modlar CD ile değil, internet üzerinden kurulmaktadır. Oyun ise paralıdır. Oyunun bozulmasına karşı Steam üzerinden veya oyunu silip yükleme imkanı veren başka bir firmadan satın alabilirsiniz. Steam'de oyunun dosyalarını doğrulyarak oyunu düzenlenmemiş haline çevirebiliyorsunuz. Oyunun CD anahtarını Steam'e girerek eğer oyun korsan değilse aktifleştirebilirsiniz. Bu konuda internetten yardım alın.

O eski Steam hesabımda onun şifresini unuttum o yüzden CD ile giriyordum artık hata veriyor limiti aştınız gibisinden.

Steam'e girerken "şifremi unuttum" sekmesini kullanın. E-postanıza onay kodu gidecektir. E-posta yoksa telefona gelmesini isteyebilirsiniz, o da yoksa kredi kartı verme gibi seçenekler var. Steam desteğinden talepte isteyebilirsiniz. Şifrenizi unutmak içindeki ürünleri kaybetmek değildir.

Arkadaşlar bu görselde burada araba olan save dosyası biri atabilir mi ben bunu arıyordum burada araba olacak ultimate save dosyası var onda var araba fakat hileli hileli istemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20201122_171611.jpg
    IMG_20201122_171611.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı