GTA: SA "N"ye nasıl gidilir?

Menemen Baronu

Hectopat
Oyunu %100 bitirmeme rağmen hala "N" şeklinde bir görev var. Bu göreve gitmeye denedim. Görev denizin kuzeyinde yer alıyor. Mecbur uçakla gitmeye çalıştım fakat 30 dk uçak sürmeme rağmen göreve ulaşamadım ve oyun çöktü. Harita da bu görevi gördükçe canım sıkılıyor çünkü oyunu tamamlamamış hissediyorum ve sinirleniyiyorum. Bilen arkadaşlar varsa eğerki: Bu göreve nasıl gidiliyor?
IMG_20240107_185547.jpg

Oyunu %100 bitirmeme rağmen hala "N" şeklinde bir görev var. Bu göreve gitmeye denedim. Görev denizin kuzeyinde yer alıyor. Mecbur uçakla gitmeye çalıştım fakat 30 dk uçak sürmeme rağmen göreve ulaşamadım ve oyun çöktü. Harita da bu görevi gördükçe canım sıkılıyor çünkü oyunu tamamlamamış hissediyorum ve sinirleniyiyorum. Bilen arkadaşlar varsa eğerki: Bu göreve nasıl gidiliyor?
Eki Görüntüle 2077529
açılımı Niğde canavarı. gittiğinizde slendermanla karşılaşıyorsunuz ve sizi öldürüp bütün ilerlemenizi sıfırlıyor. Dikkatli olun, iyi forumlar.

Oraya gidince öteki tarafa geçiyorsun.

Gidiliyor ama oyun kafayı yiyor 😀

Normal şartlarda buraya gitmek mümkün. Mizahı bir kenara bırakalım hatırladığım kadarıyla buraya giderseniz bir süre sonra dünyanın diğer ucundan çıkmış olursunuz. Yani haritaya tekrar girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı