GTA: Sa pencere moduna girmiyor

RBarut33

Decapat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik
Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum. Bir türlü çözüm bulamadım. Sorun nedir anlamadım. Her oyunda alt+enter pencere moduna alırken GTA san Steam pencere moduna düşmüyor. Oyunu tam ekrandan çıkaramadım. Oyun dosyası içerisine d3d9.dll dosyasını atınca da oyun kapanıyor açılmıyor. Steam başlatma seçeneklerine de -windowed kodunu girdim yine olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Ekran kartı sürücüsünde başlatma seçeneği var mı diye baktım bulamadım. Sanırım yok.

Bilgisayarım.
Anakart: Gigabyte B450M h AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX.
Ekran kartı: Turbox AMD Radeon RX550 4 GB GDDR5 128bit HDMI DX12 ekran kartı.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X 3.6 GHz AM4 35 MB cache 65 W işlemci tray.
RAM: Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35v Gaming soğutuculu RAM X2.
Hard disk(SSD): SanDisk Ultra NVMe 3D 1TB 2400MB-1950MB/s M.2 SSD sdssdh3n-1T00-G25

Son düzenleyen: Moderatör:
Silent patcher ve GTA SA downgrader ile sürüm düşürüp oynayın. Tamamen legal bir durum ilgilenirseniz güzel bir video atabilirim. Ve GTA San Andreas'ın Steam sürümü @Mamaqiyus arkadaşın da dediği gibi çok eksikleri bulunan bulunan bir sürüm. Görsel grafiksel özellikler olsun radyo olsun çalışmayan çıkarılmış şeyler mevcut. Hatta silent Patcher'ın içinde PlayStation 2'de ki sarı ekran filtresi bile bulunmakta. Ve oyunu vertical Sync açık oynayın yoksa düzgün çalışmaz.

@RBarut33 Oyunun korsan sürümü daha sorunsuz çalışıyor.

İlla steamden oynayacağım diyorsanız remasteredları bekleyebilrsiniz.

Sorununuz için silent patch ve widescreen fixe bir göz atmanız gerekiyor.
aynen ya hiç sorma doğrudur steam herşeyi kilitliyor. deneyip dönüş yapacağım teşekkürler.

--------------
Denedim olmadı yada ben beceremedim adamlar dosya vermişler asi olduğu için script içine attım. yine pencere moduna geçmiyor. tekrar alt enter denedim yine olmadı. Bugün gta 4 bitti ful lsan yapıcam. yardımcı olursanız sevinirim.

Silent patcher ve GTA SA downgrader ile sürüm düşürüp oynayın. Tamamen legal bir durum ilgilenirseniz güzel bir video atabilirim. Ve GTA San Andreas'ın Steam sürümü @Mamaqiyus arkadaşın da dediği gibi çok eksikleri bulunan bulunan bir sürüm. Görsel grafiksel özellikler olsun radyo olsun çalışmayan çıkarılmış şeyler mevcut. Hatta silent Patcher'ın içinde PlayStation 2'de ki sarı ekran filtresi bile bulunmakta. Ve oyunu vertical Sync açık oynayın yoksa düzgün çalışmaz.

Yapmam gerekenlerii anlatırsanız sevinirim. Oyunu yayında bitrirmek bitirirkende arka planda sohbet pencerelerini görmek için sadece pencere modu yapmak istiyorum.

Son düzenleme:
Aynen ya hiç sorma doğrudur Steam her şeyi kilitliyor. Deneyip dönüş yapacağım teşekkürler.

--------------
Denedim olmadı ya da ben beceremedim adamlar dosya vermişler asi olduğu için script içine attım. Yine pencere moduna geçmiyor. Tekrar alt enter denedim yine olmadı. Bugün GTA 4 bitti ful lsan yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yapmam gerekenlerii anlatırsanız sevinirim. Oyunu yayında bitrirmek bitirirkende arka planda sohbet pencerelerini görmek için sadece pencere modu yapmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur.
beceremedim yada işe yaramadı oyun açılmadı bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı