GTA:SA Türkçe yaması çalışmıyor

Akyıldız

Centipat
GTA SA bedavaydı Rockstar Launcher'de, oradan aldım ama hangi Türkçe yamayı denesem olmuyor. Oyun sürekli İngilizce, yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Setup ile kurmak yerine internetten bir turkce yama dosyasi indirin (American.gxt filan olmali ismi). O dosyayi GTA San Andreas klasorunun icindeki text dosyasinin icine atip oyunu baslatin.

GTA SA bedavaydı Rockstar Launcher'de, oradan aldım ama hangi Türkçe yamayı denesem olmuyor. Oyun sürekli İngilizce, yardım eder misiniz?
Tam oh iyi Türkçe yama yaptım dedikten sonra sürekli dönen kamera hatası alacaksın, bu arkadaş açıklamış sen sormadan atalım buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Setup ile kurmak yerine internetten bir turkce yama dosyasi indirin (American. GXT falan olmali ismi). O dosyayi GTA San Andreas klasorunun icindeki text dosyasinin icine atip oyunu baslatin.
Hepsini denedim hiç biri olmadı. :(
Tam oh iyi Türkçe yama yaptım dedikten sonra sürekli dönen kamera hatası alacaksın, bu arkadaş açıklamış sen sormadan atalım buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bir Türkçe yamayı yapıyım, tabii yapabilirsem.
Setup ile kurmak yerine internetten bir turkce yama dosyasi indirin (American.gxt filan olmali ismi). O dosyayi GTA San Andreas klasorunun icindeki text dosyasinin icine atip oyunu baslatin.
hepsini denedim olmuyor ne yapıcam şuan :((

Son düzenleme:

Harici bir siteden yama buldum. Yamayı indirip denedim, çalışıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı