GTA San Andreas görev yok

Sweetys

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, GTA SA oynuyorum bayağı ilerdeydim, bitirme derecesindeyim fakat bir görev yaptıktan sonra bir telefon caldı acamadım. O telefon bir daha da calmadı, oyundan cıkıp geri girdim etrafta geri gezdim görev gelmedi. Yeni görevin adı saint mark s bistro.

1646481298582.png

Olacaktı ama fakat telefon calmadığı için görevi alamıyorum. Ne yapabilirim?

Kendinizi öldürün ve kayıt noktasından tekrar başlamayı deneyin.

Kayıt noktasından oyunu kaydetmeyi deneyin hocam. Hem saat ilerler hem de canınız yenilenir. Telefon o zaman calabilir.

Durmadan kaydettimde araba binip indim genelde o zamanlar calarda hala aynı 2 3 kere denedim Save alıp arabaya bin in hala aynı.

Kayıt noktasından oyunu kaydetmeyi deneyin hocam. Hem saat ilerler hem de canınız yenilenir. Telefon o zaman calabilir.

Başka ne yapabilirim çözüm var mı arkadaşlar ya.

Tamam çözüm bulundu arkadaşlar ucak görevini bitirdikten sonra direk aradı teşekkürler yine de yorumlarınız için.

1646486565750.png

Son düzenleme:
Durmadan kaydettimde araba binip indim genelde o zamanlar calarda hala aynı 2 3 kere denedim save alıp arabaya bin in hala aynı.

Tamam çözüm bulundu arkadaşlar ucak görevini bitirdikten sonra direk aradı teşekkürler yine de yorumlarınız için.

Eki Görüntüle 1323291

Bende de aynı sorun oldu fakat uçak görevini bitirmeme rağmen telefon yine çalmadı. Acaba başka bir çözüm yol biiyor musun?

Bende de aynı sorun oldu fakat uçak görevini bitirmeme rağmen telefon yine çalmadı. Acaba başka bir çözüm yol biiyor musun?

Konunun üstünden çok vakit geçmiş, fakat sorun bende de var. Çözüm endir acaba?

Durmadan kaydettimde araba binip indim genelde o zamanlar calarda hala aynı 2 3 kere denedim save alıp arabaya bin in hala aynı.

Eki Görüntüle 1323291

Uçak görevi hangi görev?

Geri
Yukarı