GTA San Andreas hangi platforma alınmalı?

Oyun Steam'de sıkıntılı RG Launcher'da bilmiyorum. Steam'den alırsanız oyunu downgrade yapmalısınız. Ondan sonra oyunda silinen, kaldırılan özelliklere erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de hocam şunu hatıraltayım Steam'den alırsınız radyodaki müziklerinde telif yiyip silinmöe ihtimalleri var hatta duyduğuma göre yanlış olmasın birkaç tane kaldırıldı diye biliyorum.
Social Club versiyonu daha mı iyi yani?

Yok Sa'nın Steam portu konusunda bir sıkıntı varmış.

Steam'a göre daha iyidir Social Club.

Bir de hocam şunu hatıraltayım Steam'den alırsınız radyodaki müziklerinde telif yiyip silinmöe ihtimalleri var hatta duyduğuma göre yanlış olmasın birkaç tane kaldırıldı diye biliyorum.
Doğrudur, hocam. San Andreas'i bilmiyorum ama Vice City'de bazı şarkılar silindi. Billie Jean bile silindi.

Oyun Steam'de sıkıntılı RG Launcher'da bilmiyorum. Steam'den alırsanız oyunu downgrade yapmalısınız. Ondan sonra oyunda silinen, kaldırılan özelliklere erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeş devir değişti artık o oyunu ben telefonumda da oynuyorum ve 2 ay önce bitirdim... 😊

Geri
Yukarı