GTA San Andreas mobil açılmıyor

61340

Kilopat
Yükledim ancak oyun açılmıyor. Ekrana logo çıkıyor sonra geri atıyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir? Konuyu açarken cihazımı cihazımın modelini belirtiyorum ancak moderatör siliyor? Sebebi ne bunun yani belki 1 GB telefondan açmaya çalışıyor olamaz mıyım? Cihaz S21 arkadaşlar Android 12 sürüm.

WhatsApp Image 2022-02-14 at 13.58.23 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-02-14 at 13.58.23.jpeg

Keşke önce yorumlara ve neden 3.2 yıldız aldığına baksaydınız. Yorumlardan da görülebileceği üzere oyun sıkıntılı, yeni sistemlerde çalışmıyor, özellikle Android 12 ile. Oyun ile ilgili bir durum yani. Yapılabilecek pek bir şey yok, iade etmeye çalışın mümkünse.

Şaka mı bu cidden?

Hocam yorumların tümünü görüntüle dedikten sonra sadece aynı telefon markası ile yapılmış yorumları göstermek için bir seçenek olacak. Oradan bir bakın bakalım diğerleri de sorun yaşıyor muymuş?

Hocam yorumların tümünü görüntüle dedikten sonra sadece aynı telefon markası ile yapılmış yorumları göstermek için bir seçenek olacak. Oradan bir bakın bakalım diğerleri de sorun yaşıyor muymuş?
Hayır yok yorum benim cihazımda koca dünyada tek alan benim sanırım. İade ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Harbiden şaka gibi ya telefon dandik diye açmaz anlarımda yeni diye açmaması nedir.
Yani ben yıllar sonra bir telefon aldım ve bundan GTA oynayamayacak mıyım :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı