Çözüldü GTA San Andreas oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

VitasTheMan

Centipat
Merhabalar! Oyunda, bildiğiniz gibi Verdant Mehadows görevlerini açmak için birtakım kurs görevleri bitirmeniz gerekiyor. O kurs görevlerinden "Destroy Targets" görevinde, ilk kamyonu yok edebiliyorum. Ancak 2. kamyonu yok ettikten hemen sonra oyundan atıyor. Hiçbir şey demiyor. Oyun orijinal.

Çözüm
Hocam, burada arkadaşımız bazı çözüm yolları belirtmiş. Bakabilirsiniz.
Frame Limit zaten kapalıydı. Frame Limit ile yaptıkları salak düzeni biliyorum o yüzden denemiştim ancak olmamıştı. Bilgisayarıma bağlı bir sorun mu bilmiyorum ama, patlamalar çok yakında olunca oluyor bu hata. Belki de Save'in birkaç ay eski olmasındandır.
Güncelleme! Bilgisayarın ağzına formatı çakınca düzeldi :)

Orijinal oyunda korsandan daha fazla sorun var. Gerçekten çok acayip bir durum.
Gerçekten de öyle :D Az önce bir şey test ettim, oyundaki atak helikopterinin Range'i dışında patlarsa, oyundan atmıyor. Böyle böyle zorlayarak geçebilirim belki. Yine de, düzgünce geçememem içime oturdu.
Teşekkür ederim.

Frame Limit zaten kapalıydı. Frame Limit ile yaptıkları salak düzeni biliyorum o yüzden denemiştim ancak olmamıştı. Bilgisayarıma bağlı bir sorun mu bilmiyorum ama, patlamalar çok yakında olunca oluyor bu hata. Belki de Save'in birkaç ay eski olmasındandır.
Güncelleme! Bilgisayarın ağzına formatı çakınca düzeldi :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı