Rehber GTA San Andreas PC veya mobilde görev geçmek

Merhaba, bugün bir görevi yapamamıştım. Birkaç yabancı forumlarda birkaç yöntem buldum. Onları size göstereceğim.

1. Yöntem: Save dosyası indirip geçmek.

Bu siteden,​

Tüm GTA SA save dosyalarını bulabilirsiniz. Bunları görev adınıza göre indirip, kendi save dosyanız ile değiştirin.

NOT: Kendinize ait başarımları ve verileri kaybedersiniz. Savedeki başarımlar ve veriler gelir.

2.yöntem: Mod ile geçmek.

Bu siteden,

Bu modu indirin, PC veya MOBIL fark etmez.

İndirdiğiniz RAR dosyasını açın.

İçindeki yönergelere göre hareket edin.

Elimde PC olmadığı için, PC için anlatamıyorum.

Görselde işaretlediğim dosyayı, Android/Data/...(GTA SA DATA klasörüne atın) Orjinal data klasörünü yedeklemeyi unutmayın!​

Screenshot_20230910-165214_ZArchiver.jpg

Bir de mobil oyununuza cleo modu da kurmanız gerekmekte. Onu YouTube'dan bakıp yapabilirsiniz, uzun olmasın diye anlatmıyorum.
Oyununuza girin, göreve geçin. Sonra cleo modunu açın. Parmağınızı ekranın altına doğru çizdiğim şekilde basın.

Screenshot_20230910-162822.jpg

Açılan yerde "Skip Mission" seçeneğine basın.
Görevi otomatik geçecektir.

Screenshot_20230910-163040.jpg

NOT! Görevi geçtikten sonra yedeklediginiz data dosyasını geri aktarın. Ama files içindeki save dosyalarını silmeyin Sadece attığınız dosyaları silin geri. Rehberim bu kadar idi. Okuduğunuz için teşekkürler. Ve bu arada Modun sitesinde detaylı açıklama yazıyor, oradan detaylıca bakabilirsiniz.

Söylemeyi unuttum. Save sistemi, Mobil içinde geçerlidir.

Virus Total Testleri:
Görev geçme modu
Save dosyası
Not: Save dosyalarının hepsi tek tek olduğu için hepsini toplu indiremedim. Rastgele birini kontrol ettirdim. Virüs Totalde isterseniz, kendiniz indireceğiniz dosyayı kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı