GTA: San Andreas stories neden çıkmıyor?

anonim_eleman

Picopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
GTA: San Andreas stories neden çıkmıyor? Rockstar "GTA San Andreas ıntroduction" videosunu yeterli zannettiği için mi? Sebebi ne olabilir? Gelin hep birlikte tartışalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de aklıma geldi. Vice City stories var, Liberty City Stories var ama San Andreas Stories yok
Bundan sonra da çıkmayacaktır. Daha oyunun orijinalini düzgün yapamamışlar!
Steam versiyonunu downgrade yapabilirsiniz.

Açıkcası Gta 6' dan çok SA Stories' in gelmesini isterdim. Brian' ın nasıl öldüğünü, Grove' un eskiden nasıl olduğunu, C.R.A.S.H nasıl ortaya çıktı? Bunları merak ediyorum.

Bundan sonra da çıkmayacaktır. Daha oyunun orijinalini düzgün yapamamışlar!

GTA San Andreas ın Steam sürümü çok kötüdür Downgrade yaparak en güzel sürümüne geri getirebilir SAMP ve MTA Kurabilir Mod da Yapabilirsiniz.

GTA San Andreas Stories çıkartmamak için "Grand Theft Auto: San Andreas - The Introduction" diye bir video yaptılar zaten. Bu videoda San Andreas Stories çıksa oyunda işlenecek tüm konuları açıklığa kavuşturdular, o yüzden San Andreas Stories çıkartmaya gerek kalmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trilogy rezaletini çıkaracaklarına
Bunu çıkarsalardı daha iyiydi.

HD evrende GTA VI

3D evrende ise şu anlık GTA SAS (San Andreas Stories) eksik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…