GTA San Andreas: The Trigology kasıyor

561920

Centipat
Merhaba, cihazıma GTA San Andreas: The Trilogy yükledim. Oyun güzel fakat ama cihazım kötü olduğu için oyun çok kasıyor.
Grafik ayarlarından bütün ayarları en düşüğe çektim, ama halen kasıyor. Oyunda gölgeleri kapat veya yansımaları kapat gibi bir ayar yok. Herhalde oyun bu yüzden kasıyor.
İnternetten araştırdım herhangi bir sonuç bulamadım. Yabancı kaynaklara baktım herhangi bir sonuç bulamadım.
Acaba bu oyun için grafikleri düşürebilecek, gölgeleri kapatabilecek vs. bir Config dosyası var mı? Oyunun kurulu olduğu yere atabileceğimiz.
Şimdiden teşekkürler.

Forumda konu açıp belki bir çaresi vardır diye düşündüm. Madem bir çaresi yok 2004 yapımı olanı oynarım. Teşekkürler.
Bu modları kurabilirsiniz.

Bu modları kurabilirsiniz.

Birazdan deneyeceğim ve sonuçlarını paylaşacağım.

@Silinen üye 2. link eski versiyon için yapılmış bir Türkçe yama. 1. link ise DE Pack 3.5 GB civarı.
Sadece basit bir Config dosyası istemiştim gölgeleri vs. kapatabilecek.

Son düzenleme:
Birazdan deneyeceğim ve sonuçlarını paylaşacağım.

@Silinen üye 2. link eski versiyon için yapılmış bir Türkçe yama. 1. link ise DE Pack 3.5 GB civarı.
Sadece basit bir Config dosyası istemiştim gölgeleri vs. kapatabilecek.
Zaten 2004 yapımı için attım bunları. Ek olarak cihazınız kötü olduğu için eski oyunu modlayıp iyileştirmek daha mantıklı bence.

Cihazım eski oyunu zaten açar, yenisi için diyorum.
Anlıyorum. Maalesef yeni oyun için bildiğim bir config dosyası yok fakat oyunu Türkçe oynamak isterseniz buna bakabilirsiniz:

Geri
Yukarı