GTA San Andreas ücretsiz nasıl indirilir?

800 TL üstü olan oyunlara ve satılmayan oyunlara destek veriliyor demek istedim. Siz hem 800 TL üstü olup hem de satılmayan oyun demişsiniz. Bunu düzeltmek istedim ama anlamamakta inat ediyorsunuz. Tavrınızı bir değiştirin.

Hocam yanlış anlamyın ben direkt açıklama yapacaktım ancak direkt yazınca karıştı konu.

Şimdi 800 TL üstü oyun olup destek veriliyor ama neye göre veriliyor. Link vs yasak.

Diğer türlü Satışı olmayan bir oyunun linki paylaşılabilecek burada da tamamız 2 si ayrı konular zaten.

2 si aynı şeymiş gibi yazdım ama düzeltmeye fırsat olmadı. Direkt siz benim yazıma cevpa verince bende kuralı attım.

Sorun yok.

Bana kalırsa en temizi korsan kategorisi açılsın bir moderatör ya da insanların güvendiği bir kişi bu dodidir FitGirl gibi sitelerden nasıl indirilecegi gibi bir makale yazsın en sona da orijinal sitelerin linkini koysun gerisi kullanıcıda.

Hocam yanlış anlamyın ben direkt açıklama yapacaktım ancak direkt yazınca karıştı konu.

Şimdi 800 TL üstü oyun olup destek veriliyor ama neye göre veriliyor. Link vs yasak.

Diğer türlü satışı olmayan bir oyunun linki paylaşılabilecek burada da tamamız 2'si ayrı konular zaten.

2'si aynı şeymiş gibi yazdım ama düzeltmeye fırsat olmadı. Direkt siz benim yazıma cevpa verince bende kuralı attım.

Sorun yok.

Link vs. yasak değil. Güvenilir bir link atılırsa problem yok.

Link vs. yasak değil. Güvenilir bir link atılırsa problem yok.

Ben sadece, hiçbir dijital platformda olmayan oyunların linki serbest diye biliyorum ama öyle olsun.

Ben sadece, hiçbir dijital platformda olmayan oyunların linki serbest diye biliyorum ama öyle olsun.

Diğer türlü satışı olan oyunların korsan linkini atan görmedim daha. Ya da bana denk gelmedi.

Şunu düzeltmek için konuya atayım da bir yanlışlık olmasın. Demek istediğim buydu aslında direkt.(Satılmayan oyunun linki paylaşılabilir.)

1699709780105.png

Son düzenleme:
Hocam benim sürekli kullandığım bir Torrent sitesi var belki 10 yıldır kullanıyorum ama sadece bu oyun değil her türlü oyunu içeriyor ayrıca yanına herhangi bir Torrent yazılımı da kurmanız lazım isterseniz ve yasak değilse paylaşabilirim ama benim sorun yaşamadığım kimsenin sorun yaşamayacağını garanti edemez.

Geri
Yukarı