Çözüldü GTA story modda ayarlarda klavye takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam Story Mode'da ayarlara giriyorum yön tuşuyla aşağı yukarı yapmaya çalışıyorum bir kere basıyorum bazen basmıyor bazen 2-3 kere basıyor mouse da takılıyor. Ama GTA Online'da böyle bir sorun olmuyor.

Denetim Masası'ndan klavye ayarlarına girin ve resimdeki gibi yenileme geçikmesini "uzun" a çekin ve yineleme hızınıda "yavaş" a çekip uygula tamam yapın. Problem hallolacaktır

Dosya Ekleri

• be0e3932283c5bff975f2b6735b3a908.jpg
    be0e3932283c5bff975f2b6735b3a908.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 8
Denetim Masası'ndan klavye ayarlarına girin ve resimdeki gibi yenileme geçikmesini "uzun" a çekin ve yineleme hızınıda "yavaş" a çekip uygula tamam yapın. Problem hallolacaktır

Yaptım hocam. Oyuna girip deneyince buraya yazarım.

FPS'iniz düşmez. Monitörün Hertz değerine sabitlemeye çalışır.

Tamamdır hocam onu da yapayim oyuna girince. Yaptıktan sonra yazarım buraya. Herkese teşekkürler eyvallah. Hayırlı günler.
V-Sync'i açınca düzeldi. Teşekkürler herkese tavsiyeleri için.

Kanka bu ayar tepkime hızını mı arttırıyor yani daha mı hızlı tepki veriyor mouse? Gecikme azalıyor mu yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım hocam. Oyuna girip deneyince buraya yazarım.

Tamamdır hocam onu da yapayim oyuna girince. Yaptıktan sonra yazarım buraya. Herkese teşekkürler eyvallah. Hayırlı günler.
V-Sync'i açınca düzeldi. Teşekkürler herkese tavsiyeleri için.

Kanka bu ayar tepkime hızını mı arttırıyor yani daha mı hızlı tepki veriyor mouse? Gecikme azalıyor mu yani?

Evet geciktirmeyi azaltıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı