GTA texture sorunu

hüseyin24

Kilopat
Daha fazla  
Quad Core Q9300 işlemcim, GT 1030 ekran kartım var. Ayarları değiştirmeden herhangi bir şey yapmadan böyle bir sorun oldu. GTA 5'i açarken çok bekletiyor bazen çalışmayı durdurdu yazıyor bazen de map yüklenmiyor. Evet sistemimin çöp olduğunu biliyorum ama en azından bir şekilde oynayabiliyordum ama şimdi sorunla karşılaştım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-23 at 18.42.27.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 61
  • WhatsApp Image 2020-10-23 at 18.42.26.jpeg
    227,1 KB · Görüntüleme: 43
Bu genelde çift çekirdekli işlemcilerde ve eski HDD'lerde görülür sorun HDD gibi görünüyor oyunu daha yeni bir HDD ya da SSD'ye kurarsanız bu sorun çözülür.Bu arada doku kalitesini düşürmeyi deneyin.

Sanırım işlemci darboğaz yapıyor yada eski hdd. Çünkü işlemci %97 kullanırken ekran kartı %45'lerde.

Sanırım işlemci darboğaz yapıyor ya da eski HDD. Çünkü işlemci %97 kullanırken ekran kartı %45'lerde.

Evet bende onu anlamadım yükü ekran kartına bindirmeye çalışırken neden %45'i kullanılıyor anlamadım.
Çözünürlüğü en düşüğe getirin bir tık azalacaktır. Çift çekirdekli işlemcilerde her zaman olmuyor bu sorun ama HDD kötü ise ne yapsanız fayda etmiyor.
Muhtemelen HDD de sıkıntı var çünkü 12 yıllık.
Peki GİGABYTE GA-G31M-S2L rev 1.0 anakartıma xeon E5450 alıp soğutucu alıp OC ne kadar yapabilirim yani yapmaya değer mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…