GTA The Trilogy almaya değer mi?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi arkadaşlar sorunlar düzelmiş diyorlar 530 lira 3 oyuna vermek mantıklı mı? Alasım çok var, oynayasım çok var grafik yüzünden alıyorum ve mod yapmak istemiyorum almak da istiyorum. Sizce oynanır mı?

Oynanır mı? Evet kesinlikle oynanır. 530TL'ye alınır mı? Bence alınmaz. Epic Games'de 26TL'ye falan düşüyordu 2 ve 3.oyun, 1.oyunda 150TL civarında falan oluyordu oradan indirimle almak daha mantıklı. Ama her oyunun zam yemeye başladığını düşünürsek fiyatlar artabilir. Yine de 530TL vermek mantıklı değil bence.

Oynanır mı? Evet kesinlikle oynanır. 530TL'ye alınır mı? Bence alınmaz. Epic Games'de 26TL'ye falan düşüyordu 2 ve 3.oyun, 1.oyunda 150TL civarında falan oluyordu oradan indirimle almak daha mantıklı. Ama her oyunun zam yemeye başladığını düşünürsek fiyatlar artabilir. Yine de 530TL vermek mantıklı değil bence.
çok oynayasım var ne yapayım? kafam çok karıştı ya

Hocam çok oynamak istiyorsunuz anlıyorum ama inanın bana 530TL edecek oyunlar değiller. Üstelik GoW + RDR2 gibi iki şaheseri alsanız üzerine hâlâ paranız olmuş olacak. Ben sizin yerinizde olsam risk alıp indirimi beklerdim.

RDR2 var GoW oynayasım yok hoşuma gitmedi zevkler ve renkler tartışılmaz ya kaçak indirmeyi düşündüm ama virüslü olduğu için indirmekten vazgeçtim bilmiyorum ne yapacağım

RDR2 var GoW oynayasım yok hoşuma gitmedi zevkler ve renkler tartışılmaz ya kaçak indirmeyi düşündüm ama virüslü olduğu için indirmekten vazgeçtim bilmiyorum ne yapacağım.

Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz ben çok beğendim siz beğenmemiş olabilirsiniz. Teşvik etmek gibi olmasın ama nereden ve nasıl indireceğinizi bilirseniz virüs bulaşmaz. Son takdir sizin hocam, benim düşüncem hâlâ 530TL etmediği yönünde.

Hocam ben nasıl oldu bilmiyorum ama Mafia Trilogy'i düşünerek bunları yazdım. İndirim konusunda verdiğim fiyatlar GTA Trilogy ile alakalı değildir, Mafia Trilogy için geçerlidir. GTA Trilogy artık tek tek satılmıyor. Anca key olarak falan bulabilirsiniz. O üçlemeye hâlâ 530TL verilmeyeceği düşüncesindeyim bu arada. Sadece yaptığım bir hatayı düzeltmek için yazıyorum.

Üstelik grafikler için almak istediğinizi belirtmişsiniz. Bu üçlemedeki grafikler kesinlikle Remastered adını taşımaya layık olmayan grafiklerdir. Orijinal grafikleri bile Remastered adı altında çıkan versiyonlardan daha güzel görünüyor. Mod kurmak istemiyorsanız eski grafikler ile oynayın. Bu üçlemeyi alırsanız paranızı çöpe atmış olacaksınız (çoğu kişide böyle düşünüyordur.). Üstelik az bir para değil.

Son düzenleme:
Oyunları 3 GTA serisini indirip enb kurmak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı