GTA: The trilogy the Definitive editon Steam üzerine satışta!

Bakıyorum olanlarda da stokta bulunmuyor.
G2A'da var. Eneba'da da var. Birkaç ay önce 9-10 dolara satılıyordu. Şimdi zam gelmiş. Kinguin'de ise bitmiş. Belki de o yüzden zam geldi. Ben bulamamışım. O da varmış. Hala 10 dolar civarı. Gerçi alırken hizmet bedeli falan adı altında 1-2 dolar daha ekliyor. Yani ona da zam gelmiş.

G2A'da var. Eneba'da da var. Birkaç ay önce 9-10 dolara satılıyordu. Şimdi zam gelmiş. Kinguin'de ise bitmiş. Belki de o yüzden zam geldi. Ben bulamamışım. O da varmış. Hala 10 dolar civarı. Gerçi alırken hizmet bedeli falan adı altında 1-2 dolar daha ekliyor. Yani ona da zam gelmiş.
Hocam abimin steam hesabında oyunların 3'üde var ve ben bunları aile paylaşımı sayesinde kendi hesabımdan oynayabiliyorum. Böyle bir durum varken dahi olsa sizce kütüphanem de olmaması bir eksi mi? Yani şahsen ben kütüphanem de olmadığı dolayısıyla içim rahat değil.

Hocam abimin steam hesabında oyunların 3'üde var ve ben bunları aile paylaşımı sayesinde kendi hesabımdan oynayabiliyorum. Böyle bir durum varken dahi olsa sizce kütüphanemde olmaması bir eksi mi? Yani şahsen ben kütüphanemde olmadığı dolayısıyla içim rahat değil.
İşin etik kısmı size kalmış. İsterseniz korsan oynayın.

Ben en sevdiğim oyunlardan biri olduğu için Vice City'yi aldım. Biri bana San Andreas veya III hediye etse oynamam bile. Zamanında oynayacağım kadar oynadım. Vice City'yi hala oynuyorum. Trilogy hediye etse küfür ederim mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı