GTA Trilogy oynanır mı?

HayyaR

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den indirimden GTA Trilogy (GTA SA, Vice City, III) aldım. Pek içime sinmedi. İade etsem mi? Crack oynamayı pek doğru bulmuyor ve sevmiyorum.

Steam'den indirimden GTA Trilogy (GTA SA, Vice City, III) aldım. Pek içime sinmedi. İade etsem mi? Crack oynamayı pek doğru bulmuyor ve sevmiyorum.

Şunu diyebilirim ki ya ben kontollere aşina olmadığımdan ya da oyuna bakmadıklarından crakten daha kötü çalışıyor. Bunu bir de bana Discord'da yayın açtığım arkadaşım dedi. Bence iade etmeyin, onun yerine craklisini indirin. Zaten orijinalini aldınız, crack kullanmanız çok da korsana girmez gibi. Fakat virüs derseniz... İşte o konuda Gabe babadan aldığını kullanmak daha iyi olur.

Why are you simp?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etseniz bile şu anda pek oyun alamazsınız indirim bitti. Oyunlar bazı dosyalarla düzeltilebilir. Bence kalsın.
Alacak zaten oyun kalmamıştı hesabımda baya bir oyun var. Car Mech 18 Thief Sim Farming 19 BeamNG ve South Park aldım fakat bunları baya oynama isteği varken GTA Trilogy' e boşa para vermişim gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…