GTA V %73'te Bitti?

Alptuğ Salman

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar,
2 tane banka arabası ve külçe altın soygunundan sonra Franklin'e Trevoru mu yoksa Micheal'i mi öldüreceksin diye soruldu. Ben Trevor'u seçtim ve Trevor'u öldürdükten sonra oyun bitti ve görev gelmiyor.
Ama oyun %73'te. Nasıl olacak bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu %100 tamamlamak için harita da gezip Kayıp kağıtları Denizde kayıp atıkları ve uzaylı parçalarını bulacaksın. Google'da " GTA V %100 nasıl bitirilir ? " diye aratmanız da fayda var.

Hiç bir oyun %100 ilerleme de bitmez. Hikaye genellikle oyunlarda %70'lerde falan biter. Geri kalanlar yan görevler ve bulunması gereken şeylerden oluşur.

Keşke Spoiler diye işaretleseydiniz. Yanlışlıkla girdim konuya, oyunu 10-11 saat oynamıştım şuan oyunun anlamı kalmadı.

Bu üçlüden birini değil de bildiğim kadarıyla farklı bir adam daha vardı keşke onu öldürseydiniz, işte o zaman oyun zevkli olurdu.

Keşke Spoiler diye işaretleseydiniz. Yanlışlıkla girdim konuya, oyunu 10-11 saat oynamıştım şuan oyunun anlamı kalmadı.
Oyunun bir sonu daha var.
---SPOİLER--- İkisinide öldürmeyip başka bir adamı öldürebiliyorsunuz.

Hayır. Franklin haricindeki karakterleri öldürebiliyorsunuz veya başka bir alternatifi seçip diğer karakterleri hayatta bırakabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı