GTA V "activation required" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

LeglesS

Hectopat
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB
İşlemci AMD Ryzen 5 3600
Ram 2x8 16gb 3000mhz
Anakart GIGABYTE B450M S2H
SATA SSD 480 GB WD Green
HDD 1 TB
Meslek
Dijital Oyun Geliştiricisi
Oyunu Steam'den aldım ve oyunda 200 saatim var. Bugüne kadar 2 yıldır sorunsuz oynadım fakat bir anda 'activation required' hatası verip oyundan atmaya başladı. İnanın 2 gündür bütün çözümleri denedim, bütün videoları izledim, bütün forumlara baktım hatta 100GB'lik oyunu silip tekrar bile yükledim ama sonuç hala aynı.

Rockstar Games Launcher'e de giremiyorum, hatta Social Club'ın internet sitesine bile giremiyorum. (VPN açınca internet sitesine girebildiğimi fark ettim) fakat sürekli güvenli olmayan ücretsiz VPN'ler ile oyuna girmek mantıksız geliyor. Son çare ne yapmamı önerirsiniz?

(Windows'um ve bütün donanım driverlerim güncel. Ayrıca hile yapmadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Steam'den aldım ve oyunda 200 saatim var. Bugüne kadar 2 yıldır sorunsuz oynadım fakat bir anda 'activation required' hatası verip oyundan atmaya başladı. İnanın 2 gündür bütün çözümleri denedim, bütün videoları izledim, bütün forumlara baktım hatta 100GB'lik oyunu silip tekrar bile yükledim ama sonuç hala aynı.

Rockstar Games Launcher'e de giremiyorum, hatta Social Club'ın internet sitesine bile giremiyorum. (VPN açınca internet sitesine girebildiğimi fark ettim) fakat sürekli güvenli olmayan ücretsiz VPN'ler ile oyuna girmek mantıksız geliyor. Son çare ne yapmamı önerirsiniz?

(Windows'um ve bütün donanım driverlerim güncel. Ayrıca hile yapmadım)

ProtonVPN kullan

Benim de başıma buna benzer bir sorun gelmişti, yapılabilecek neredeyse her şeyi denemiştim ama yok. En son çare olarak format atmayı denedim, o zaman düzeldi. Belki Rockstar'a ticket atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı