GTA V Aşırı Düşük GTX 1650 GPU Kullanımı

192809

Kilopat
%60'ı geçmiyor ekran kartı kullanımı. İşlemci de %70'i geçmiyor. Online moddan bahsediyorum tabii. RAM kullanımı yeterli gibi. Ayarları yükseltmek de bir işe yaramıyor. XMP ayarını da açtım, faydası olmadı. R3 2200G, GTX 1650, 2X4 GB RAM ve SSD var. Darboğaz denecek ama YouTube'daki oyunu oynayanlarda kullanımlar çok daha yüksek.

%60'ı geçmiyor ekran kartı kullanımı. İşlemci de %70'i geçmiyor. Online moddan bahsediyorum tabii. RAM kullanımı yeterli gibi. Ayarları yükseltmek de bir işe yaramıyor. XMP ayarını da açtım, faydası olmadı. R3 2200G, GTX 1650, 2X4 GB RAM ve SSD var. Darboğaz denecek ama YouTube'daki oyunu oynayanlarda kullanımlar çok daha yüksek.
darboğaz

%60'ı geçmiyor ekran kartı kullanımı. İşlemci de %70'i geçmiyor. Online moddan bahsediyorum tabii. RAM kullanımı yeterli gibi. Ayarları yükseltmek de bir işe yaramıyor. XMP ayarını da açtım, faydası olmadı. R3 2200G, GTX 1650, 2x4 GB RAM ve SSD var. Darboğaz denecek ama YouTube'daki oyunu oynayanlarda kullanımlar çok daha yüksek.

Online mod da herkes bu durumlardan şikayetçi, genel bir optimizasyon sıkıntısı var.

Geri
Yukarı