GTA V Bellek şu olamaz: read hatası

Herkese selamlar,
Benim bir türlü çözemediğim bir sorunum var. "bellek şu olamaz read" hatası alıyorum. Ekran görüntüsü ve Process Monitor hata raporu ekte. Yardım bekliyorum.

Bu hata RAM'ınız yeterli olmadığında alırsınız fakat önemi yok, çözümü çok basit.
Arama çubuğuna girin/ Windows'un görünümü ve performansını ayarla yazın, gelişmiş'e girin/
Buradan özel Boyut'u seçin ve istediğiniz kadar MB verebilirsiniz.

Technopat.NET!.png

Öneri isterseniz 10000 yapmanız yeterli olacaktır fakat hangi diske yaptıysanız örneğin D'yi seçtiyseniz D diskinden 10 GB gidecektir ve GTA 5'te buradaki RAM'lerden kullanacak. Siz de oynayabileceksiniz, iyi geceler.

Bu hata RAM'ınız yeterli olmadığında alırsınız fakat önemi yok, çözümü çok basit.
Arama çubuğuna girin/ Windows'un görünümü ve performansını ayarla yazın, gelişmiş'e girin/
Buradan özel Boyut'u seçin ve istediğiniz kadar MB verebilirsiniz.

Eki Görüntüle 862304

Öneri isterseniz 10000 yapmanız yeterli olacaktır fakat hangi diske yaptıysanız örneğin D'yi seçtiyseniz D diskinden 10 GB gidecektir ve GTA 5'te buradaki RAM'lerden kullanacak. Siz de oynayabileceksiniz, iyi geceler.
Teşekkür ederim deneyip, sonuç hakkında bilgi vereceğim.

Sanırım çözüldü ama emin değilim, şöyle ki: Program açıkken internete bağlandığımda bazen bu hatayı veriyordu. Henüz böyle bir hata almadım. Birkaç gün içinde kullanıma göre bilgi vereceğim. İlginize teşekkürler.

Sorun çözüldü çünkü verdiğim yöntemle bir daha karşılaşmayacaksın çözüldü olarak işaretler misin üstteki yöntemi.

Geri
Yukarı