GTA V "code 134 "hatası

İşletim sistemi
Windows 10

JokzillaP7

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
Ryzen 7 4800h
Bundan bir yıl önce mevcut cihazım üzerinden Epic Games Launcher ile GTA V oynamıştım sorunsuz bir şekilde ama şu an ne olduysa oyuna giremiyorum. Girmek istediğimde "the Rockstar Games services are unavailable and offline play could not be verified (code 134)" hatası alıyorum. Bu konuda tüm çözüm yöntemlerini denedim (DNS değiştirme, VPN kullanma, kablolu bağlanma, internet değiştirme, driver güncelleme, Social Club'u baştan yükleme, servislerden Rockstar Games servisini aktif hale getirme vs.) Artık tükenmiş durumdayım oyunu baştan yükledim yine aynı hatayı alıyorum var mıdır bu hatanın bir çözümü? Önerilerinize açığım.
Windows versiyonum: 21H2 ve cihazım da: Legion 5-15arh05h RTX 2060 Ryzen 7 4800H.

Şu videoya bakın bir hocam.

Aynı hata arkadaşımda olmuştu size söylediğim yöntem ile yapmıştı.
Hocam dediğiniz videoya baktım ancak sorunumun çözümü forumdaki @Jaavei isimli arkadaşın çözüm önerisi ile çözmüş bulunmaktayım. Bu çözüm bende işe yaradı. Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar deneyebilirler.

Hocam dediğiniz videoya baktım ancak sorunumun çözümü forumdaki @Jaavei isimli arkadaşın çözüm önerisi ile çözmüş bulunmaktayım. Bu çözüm bende işe yaradı. Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar deneyebilirler.
Sizde C++ paketi kurulu değilmiydi? Epic Games kuruyor diye biliyorum. Bu olmaz ise zaten çalışmaz.

Geri
Yukarı