GTA V "Code: 7002.1" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Xticker1

Hectopat
Daha fazla  
GTA V oynamaya çalışırken önce şu hatayı aldım :
Error Unable to launch Grand Theft Auto V. If you continue to have problems launching the game, please verify the integrity of your game files via the settings menu, or contact Rockstar Games Customer Service at Rockstar Games Customer Support. Code: 7002.1
Yani:
Hata Grand Theft Auto V başlatılamıyor Oyunu başlatırken sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen ayarlar menüsünden oyun dosyalarınızın bütünlüğünü doğrulayın veya Rockstar Games Customer Support adresinden Rockstar Games Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Kodu: 7002.1

Kapattım ve oyun dosyalarını doğrularken onar seçeneği çıktı. Bastım ama onarmıyor. Ne yapabilirim?

Demek ki yükleme yarıda iken oyunu açmaya çalışmışsınız. Belki yükleme kaldığı yerden devam eder. Etmez ise maalesef bekleyeceksiniz. Benimki 5 saatte yüklenmişti. 3 gün bir hayli fazla imiş.

Bende de aynı hata oldu ama bende çözünürlük ayarını değiştirince oldu ve oyuna girdiğimde giriş desteklenmiyor diyordu ekran gidip geliyordu bende bu sorunu çözsün diye oyunu sildim geri yüklüyorum.

Geri
Yukarı