Gta V DVD İle Yüklenip Steam'den Aktive Edilir Mi?

Wolter

Hectopat
GTA 5'in DVD'sini almıştım fakat ban yemiştim. Şimdi Steam'den aldım. DVD'den yüklesem Steam'den oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır oynayamazsın, DVD olarak aldığın GTA V direkt olarak social club launcher'ından açılıyor. Steam'den oynayabilmen için Steam üzerinden satın alman gerek.

DVD ile indirmeyi tamamladım.Oyunu ekle yaptım ama olmadı,ayrı olarak attı oyunu alttaki Steam'dan aldığım resimdeki ise DVD ile indirdiğim.
www.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Tam olarak anlamadım ama oyunu Steam kütüphanesinin bulunduğu yere attım.Sanırım yanlış yaptım :D
ss.PNG
df.PNG

Common kısmına attıktan sonra oyunu tekrar yüklüyoruz.daha sonrasında zaten yüklemenin yarısından başlıyor eksik olan dosyaları yüklüyor.Aynı sorunu yaşayan olursa bu şekilde yapsın

Son düzenleme:
Kusura bakma, yanlış yazmışım. Steam'den indirmen gerekiyor diyecektim. DVD ile yüklediğine yalnızca social club launcherı üzerinden girebilirsin. Bende de hata olmuştu mecburen tekrar indirmiştim ama artık yapılabiliyorsa bilmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı