GTA V Geforce Experience optimize edememe sorunu

Morpheus34

Hectopat
Daha fazla  
Evet sevgili technopat üyeleri sizlere bir sorum olacaktır. Başlıkta da belli olduğu gibi GTA 5 sorunum bulunmakta. İndiği günden beri update bekliyordum. Malum oyuna ekran kartını devre dışı bırakıp girmemiz gerekiyordu. Bir de nvidia bunu optimize edemiyordu. En güncel GTA 5 için çıkarılan update olmasına rağmen bunun üzerine update bekledim. Bugün geldi iyi oldu hoş oldu devre dışı bırakmadan girebiliyorum fakat hala optimize olmuyor. Bundan kaynaklı oyunda kasmalar mevcut. Şuanda kafayı yemek üzereyim. 180 TL bayıldım oyuna doğru düzgün girip oynayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim @Recep Baltaş özellikle senden yorum bekliyorum Recep abi. Umarım yardımcı olursunuz.

Sistemim;

GT 740M.png

Sorunum;

Geforce experience.png

İyi forumlar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belgeler rockstar games ordan gta 5 e gir settings.xml yi sil oyuna gir hiçbir ayara elleme oyuna girdikten sonra çık optimize et ettikten sonra oyunu başlat de .

beyler bendede aynı sorun var be bir yardım edin oyun optimize edilmioyor napıcam oyunada girip çıktım hatta 5*6 görev yaptım bile ama hala optimize edilmior

Dosya Ekleri

• gta nvidia.png
    gta nvidia.png
    202,8 KB · Görüntüleme: 800
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı