GTA V "giriş noktası dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Ali Yahya

Yoctopat
Daha fazla  
Error modu 2 yapma, bilgisayar güncelleme, anti virüs programlarını kaldırma ve farklı farklı linklerdeki bağlantıları GTA V dosyasına kopyalamak gibi işlemler yaptım fakat fayda sağlamadı, kafayı yiyeceğim. bu da hata raporum hata raporu - Google Drive

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Drive izni vermeniz mümkün mü? İzini kapatmışınız.

Verdim Drive girdikten sonra hata raporuna tıklayıp indirirseniz açabilirsiniz diye düşünüyorum.

Drive girdikten sonra hata raporuna tıklayıp indirirseniz açabilirsiniz diye düşünüyorum.

Oyunun dosyaların doğrulayın eğer orijinal ise.

Maalesef oyun crack.
Kusura bakmayın bilgisayardan çok anlamıyorum zaten bu benim ilk bilgisayarım. (7aylık)

Selamlar, elle attığınız DLL dosyaları oldu mu? Olduysa nerelere hangi DLL dosyalarını attınız acaba?

Selamlar, elle attığınız DLL dosyaları oldu mu? Olduysa nerelere hangi DLL dosyalarını attınız acaba?

Olmadı ki sıkıntı da orada zaten. Çözüm sunan kişinin attığı linkten indiriyorum ve GTA 5 Launcher dosyasına kopyalıyorum sonra hata ismini değistiriyor ve olmuyor.

Oyunu orijinal bir şekilde herhangi bir dijital oyun platformunda satın alıp sonucu bizimle paylaşabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı