Çözüldü GTA V Grand RP oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem KK

Centipat
Daha fazla  
Launcher ile birlikte oyuna giriyorum oyun acılacak gibi oluyor sonradan siyah ekranda 4-5 saniye kalıp daha sonrasında oyundan atıyor. Oyuna en son geçen sene girmiştim böyle yapmıyordu, bir çözümü var mı? Oyuna Epic Games hesabımla giriyorum.

Çözüm
Oyuna girerken her zaman başka bir ekranda kal karşına çıkan şeyleri Alt Tab atarak başka bir ekranda kal. Her zaman oyunu ben böyle açıyorum.
Son olarak oyun açılırkan birden kenarlar Windows 7 olursa hemen Alt Tab atarak başka ekranda kal.
Oyuna girerken her zaman başka bir ekranda kal karşına çıkan şeyleri Alt Tab atarak başka bir ekranda kal. Her zaman oyunu ben böyle açıyorum.
Son olarak oyun açılırkan birden kenarlar Windows 7 olursa hemen Alt Tab atarak başka ekranda kal.

Çözüm

Aga yaptim girdi ama sonradan da sifre yanlış hatasi vermeye başladı doğru sifreyi yaziyorum yanlış diyor sildim bende.

Geri
Yukarı