GTA V GTX 1050 Ti sistemde donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ömer Mermi

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
GTA V oynarken arabayla bir yere çarptığımda (elektrik direkleri, diğer arabalar, insanlar) ve ateş aderken anlık donma sorunu ve ses takılıyor ekran kartı maksimum 70, işlemci 80 dereceyi görüyor. Acaba sorun ne olabilir?
Sistemim Acer Predator PH317-52 i5-8300HQ 8 GB RAM ekran kartı 1050 Ti 4 GB.

"5400'lük sabit diskte tabii ki oyunlar takılacak" Anladım.

Hele ki sağlığı düştüyse ki 2 senede kesin düşmüştür daha kötü hale gelir. Sıfır fabrikadan çıktığında bir şey olmaz. Zamanla kaplamalar daha geç yüklenmeye ve oyunda anlık donmalar olmaya başlar.

Ayrıca boş boş ego kasacağınıza yazın şundan kaynaklı diye söyleyin. Anladım yazmakla bir şey olmuyor.

Hele ki sağlığı düştüyse ki 2 senede kesin düşmüştür daha kötü hale gelir. Sıfır fabrikadan çıktığında bir şey olmaz. Zamanla kaplamalar daha geç yüklenmeye ve oyunda anlık donmalar olmaya başlar.

Ayrıca boş boş ego kasacağınıza yazın şundan kaynaklı diye söyleyin. Anladım yazmakla bir şey olmuyor.
Ben bir şey olduğunu mu iddia ettim? Konu sahibinin sorunu HDD kaynaklı çıkarsa çıkar ne yapmamı bekliyorsunuz? Kendi yorumum o yöndeydi yanlış veya doğru ben HDD kaynaklı böyle bir donma olacağını düşünmedim. Burada sizinle tartışacak halim yok.

Ben bir şey olduğunu mu iddia ettim? Konu sahibinin sorunu HDD kaynaklı çıkarsa çıkar ne yapmamı bekliyorsunuz? Kendi yorumum o yöndeydi yanlış veya doğru ben HDD kaynaklı böyle bir donma olacağını düşünmedim. Burada sizinle tartışacak halim yok.

Peki ne diyelim.

1610054903182.png

Yeni konular

Geri
Yukarı