GTA V harici ekran kartını görmüyor

Mert29

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
MSI RX 480 ve MSI RX 570
İşlemci
i7 4790K
GTA 5'e girdiğim zaman Graphics bölümünde VRAM'imin 4 GB olduğunu görüyorum. DxDiag'a baktığım zaman ise 8 GB VRAM'li ekran kartımı görüyorum. Oyundaki 4 GB ekran kartını 8 GB yapmak ve DxDiag da 4 GB ekran kartının görünmesini istiyorum.

1690713186458.png

1690713234856.png

1690713272494.png

Ve 2. ekran kartını kullanmıyor.

Son düzenleme:
GTA 5'e girdiğim zaman Graphics bölümünde VRAM'imin 4 GB olduğunu görüyorum. DxDiag'a baktığım zaman ise 8 GB VRAM'li ekran kartımı görüyorum. Oyundaki 4 GB ekran kartını 8 GB yapmak ve DxDiag da 4 GB ekran kartının görünmesini istiyorum.

Eki Görüntüle 1882438

Eki Görüntüle 1882440

Eki Görüntüle 1882441

Ve 2. ekran kartını kullanmıyor.
Fivem için mi yapıcaksın ?

%appdata% ye gir ordan CitizenFX e girip settings dosyasını not defteri ile açıp en alttaki grafik kartı yerine kullanmasını istediğin ekran kartının ismini doğru bir şekilde yaz görev yöneticisinden bakıp yaz ismini sonra dosyayı kaydet ve dosyaya sağ tıkla özellikler de salt okunuru seç.

Bir de harici ekran kartını görmüyor %0 görünüyor.

DX diag dada görünmüyor.

Harici ekran kartı nasıl görünmüyor dostum yazıyor ya DX diag da da aygıt yöneticisinde de.

Bir de harici ekran kartını görmüyor %0 görünüyor.

DX diag dada görünmüyor.
%0 Kullanılıyor fivem ekran kartını kullanmıyor işte sana yukarda onun çözümünü yazdım ya .

Onun çözümüm işe yaramadı ekran kartı kısmında zaten RX480 yazıyor.

Harici ekran kartı nasıl görünmüyor dostum yazıyor ya DX diag da da aygıt yöneticisinde de.

%0 kullanılıyor FiveM ekran kartını kullanmıyor işte sana yukarıda onun çözümünü yazdım ya.

DX diag da 2. görüntü olarak görünmesi lazım görünmüyor görev yöneticisinde görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı