GTA V harita yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Merhabalar öncelikle. Sistemim eski bir sistem ama bununla alakası yok öncedende oynamıştım aynı yerden indirmiştim hatta ama format attıktan sonra nedense harita yüklenmiyor örneğin araba ile hızla gidiyorum ama bir süre sonra yollar sonra binalar vs yüklenmiyor boşluk oluyor sorunum önceden yoktu sistemimle alakalı olduğunu düşünmüyorum çözümü bilen varsa yazabilir teşekkürler.

Sistemim;

Intel Celeron G1610 1.60GHz
12 GB RAM DDR3 1333MHz.
1TB 7200RPM HDD.
ECS H1610H2-MV v2.0 anakart.

Hocam bu performansla alakalı bir sorun. Bir yerlerde ayar yapmanız gerekiyor. Ben playstation 3te oynarken eskiden kasmıyordu ama artık kasıyor. Grafik yükleyemediği için donuyor bunun başka bir şeyle alakası yok.

Merhabalar öncelikle. Sistemim eski bir sistem ama bununla alakası yok öncedende oynamıştım aynı yerden indirmiştim hatta ama format attıktan sonra nedense harita yüklenmiyor örneğin araba ile hızla gidiyorum ama bir süre sonra yollar sonra binalar vs yüklenmiyor boşluk oluyor sorunum önceden yoktu sistemimle alakalı olduğunu düşünmüyorum çözümü bilen varsa yazabilir teşekkürler.

Sistemim;

Intel Celeron G1610 1.60GHz
12 GB RAM DDR3 1333MHz.
1TB 7200RPM HDD.
ECS H1610H2-MV v2.0 anakart.
Ekran kartı ne? İşlemciden dolayı olma ihtimali yüksek

Hocam bu performansla alakalı bir sorun. Bir yerlerde ayar yapmanız gerekiyor. Ben PlayStation 3'te oynarken eskiden kasmıyordu ama artık kasıyor. Grafik yükleyemediği için donuyor bunun başka bir şeyle alakası yok.

Her ayar en düşükte sistemim şu an formatlı yani içinde neredeyse bir şey yok HDD'in büyük kısmı boş ve HDD Sentinel programından kontrol ettim sağlık durumu iyi.
Ekran kartı ne? İşlemciden dolayı olma ihtimali yüksek

AMD HD5570. bende işlemci diye düşündüm ama gerçekten önceden bu sorunu yaşamadım.
@Recep Baltaş Hocam siz yardım etseniz bir de.
yokmu cevap arkadaşlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı