Çözüldü "GTA V has signed in offline mod" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Ben bugün Epic Games'ten Grand Theft Auto V adlı oyunu indirmiş bulunmaktayım. Oyuna girerken has signed in offline mod hatası veriyor ve Online moda bağlanamıyorum. Oyunum orijinal. Sadece VPN ile bağlanabiliyorum fakat VPN'ler paralı, deneme sürümlerini indirebiliyorum en fazla. Bu hatanın VPN'siz çözümü var mı?

GTA V'ten ban yemem olanaksız, yeni oynamaya başladım. Sanırsam güvenli internetten dolayı. Müşteri hizmetleri ile konuştum, güvenli interneti kapatacaklarını söyledi fakat kapatmadılar.
Acer Nitro 5 -16 GB RAM'li modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır yine aynı.
Rocstar Games'i silmeyi deneyeceğim bir de.
Güvenli arama devre dışı mı? Yoksa açık mı? Bilmiyorum herhangi bir siteden doğrulayabilir miyim?

2 gün önce herkeste aynı sorun vardı hatta biz arkadaşlarla girememiştik. Rockstar Launcher çökmüştü. Şu an aktif, Rockstar Games Launcher'i silip GTA V simgesine basıp oyunu çalıştırmayı dener misiniz?

Denedim yine aynı.
Güvenli İnternet Hizmeti Profil Test Sayfası bu siteye girince.
Tespit edilen profil:
Aile Profili yazıyor.
Yani güvenli internetteyim hala mesajda gönderdim 2500'e.
Peki bu TürkcellSüperonline.net e girerkenki şifreyide alamıyorum onu nasıl alacağım o 2220'ye SIFRE yazıp gönderince mesaj gelmiyor?

Sorununuz çözüldü mü?

Arkadaşlar siteye giriş yaptım güvenli internet bölümünde aile profili yazıyordu onu güvenli internet almak istemiyoruma değiştirdim mesaj bekliyorum evet şu an internet gitti evet güvenli internet devre dışı kaldı evet sorun çözüldü.

SORUNUN çözümü:
Merhabalar www.superonline.net e girin oradan şifrenizi bilmiyorsanız hızlı girişle biliyorsanız normal giriş yapın güvenli internete tıklayın oradan güvenli internet hizmeti almak istemiyorum adlı seçeneğe tıklayıp onay verin internet gidecek gelince sorun düzelmiş olacaktır iyi forumlar.
Hayır yine aynı.
Rocstar Games'i silmeyi deneyeceğim bir de.
Güvenli arama devre dışı mı? Yoksa açık mı? Bilmiyorum herhangi bir siteden doğrulayabilir miyim?

2 gün önce herkeste aynı sorun vardı hatta biz arkadaşlarla girememiştik. Rockstar Launcher çökmüştü. Şu an aktif, Rockstar Games Launcher'i silip GTA V simgesine basıp oyunu çalıştırmayı dener misiniz?

Denedim yine aynı.
Güvenli İnternet Hizmeti Profil Test Sayfası bu siteye girince.
Tespit edilen profil:
Aile Profili yazıyor.
Yani güvenli internetteyim hala mesajda gönderdim 2500'e.
Peki bu TürkcellSüperonline.net e girerkenki şifreyide alamıyorum onu nasıl alacağım o 2220'ye SIFRE yazıp gönderince mesaj gelmiyor?

Sorununuz çözüldü mü?

Arkadaşlar siteye giriş yaptım güvenli internet bölümünde aile profili yazıyordu onu güvenli internet almak istemiyoruma değiştirdim mesaj bekliyorum evet şu an internet gitti evet güvenli internet devre dışı kaldı evet sorun çözüldü.

SORUNUN çözümü:
Merhabalar www.superonline.net e girin oradan şifrenizi bilmiyorsanız hızlı girişle biliyorsanız normal giriş yapın güvenli internete tıklayın oradan güvenli internet hizmeti almak istemiyorum adlı seçeneğe tıklayıp onay verin internet gidecek gelince sorun düzelmiş olacaktır iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı