Çözüldü GTA V Hata Vermeden Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Lifosten

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, benim sorunum GTA V oyununda hata vermeden kapanma sorunu. Oyun içerisindeyken GTA Online veya Story Mode fark etmeksizin hiçbir hata vermeden beni oyundan atıyor. Oyunum orijinal ve temiz bir format sonrası oyunu kurdum hala aynı şekilde. Oyun dosyalarımı doğruladım. Bilgisayarımda Türkçe yama ile ilgili hiçbir şey yok. Oyunda bir kasma ve takılma olmadan gerçekleşiyor bu durum. Oyun ayarlarımın Ultra ve Very High olarak oynuyordum fakat Low ayarlara çekip denediğimde yine aynı sorunu yaşadım. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar özelliklerim:

Abra A7 V12.2​

• Intel i5-10300H-2, 5GHz Turbo Boost ile 4, 50GHz
  • 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti
  • 17, 3" FHD 1920X1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 8 GB (1x8GB) DDR4 2933MHz
  • 250GB WD Blue sn550 M.2 SSD
  • Ek olarak 250GB Harddisk taktım

Çözüm

Aynı sorun bende de var. Şu şekilde çözdüm; Discord'u kapatıp girdim, düzeldi.
Bu sorun arkadaşımda da olmuştu. Oyunu komple kaldırıp baştan kurdu, sorun çözüldü. Dosya doğrulama yapmışsınız zaten. Tamamen kaldırıp yeniden kurmayı deneyin.

Silip tekrar yüklemeyi denedin mi ya da ekran kartı driverını güncelledin mi en son çare olarak ise oyun için gerekli olan microsof C++ gibi şeyleri indirdin mi?

Bir ara bende bu hatayı yaşıyordum, oyun klasörünün içinde mods diye bir dosya olması gerekiyor onu silip oyunu tekrar başlatmayı deneyebilirsin

Bu sorun arkadaşımda da olmuştu. Oyunu komple kaldırıp baştan kurdu sorun çözüldü. Dosya doğrulama yapmışsınız zaten. Tamamen kaldırıp yeniden kurmayı deneyin.

Oyunu 1 haftada 5 kere en baştan indirdim şakasız.

Silip tekrar yüklemeyi denedin mi ya da ekran kartı driverını güncelledin mi en son çare olarak ise oyun için gerekli olan microsof C++ gibi şeyleri indirdin mi?

Bütün driverlarım güncel. C++ gibi programlarım kurulu olmasa oyuna hiç giremem diye biliyorum.

Bir ara bende bu hatayı yaşıyordum, oyun klasörünün içinde mods diye bir dosya olması gerekiyor onu silip oyunu tekrar başlatmayı deneyebilirsin.

Mods dosyası mevcut değil.

Hocam ben böyle bir hatayla ilk defa karşılaştım ben GTA 5 Epic Games'ten indirdim PC'yi açık bıraktım yüklediği anda sadece GTA 5 ikonuna basıp gayet rahat bir şekilde girdim eğer senden kaynaklı bir sorun değilse tekrar yüklemeni tavsiye ederim ya da başka bir arkadaşın sıkıntısız bir şekilde açabiliyorsa onun GTA 5 dosyalarını kontrol edip bakabilirsiniz eksik dosya varsa ya internet indirip ya da arkadaşınızdan alabilirsiniz.

Sizin söylediğiniz şekilde oyuna giriş yaptım Epic games üzerinden indirdim ve direk giriş yaptım. Oyun dosyalarını doğrula dediğimde doğrulanıyor öyle girmeyi deniyorum yine aynı sorun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…