GTA V İçin Yeni Menyoo Çıktı mı?

Daha fazla  
Merhaba. Bugün sabah GTA'ma 2.5GB bir güncelleme geldi, ve ardıdan Script Hook'um sürüm hatası vermeye başladı. Sanırsam yeni sürüme ihtiyacım var fakat internette v2628.2 (eski sürüm) sonrasını bulamadım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl çözdü?

Önce ki sürümün exe dosyasını kullanın demiş bende yüklüydü fakat otomatik güncelleme açık olduğu için haberim olmadan güncellemiş saçmalık.

Araştırarak eski sürümünü paylaşan bulunabilir fakat ne kadar güvenilir bilemem.

Araştırarak eski sürümünü paylaşan bulunabilir fakat ne kadar güvenilir bilemem.
o olayı araştırdım başkasının yani 3. parti gta launcheri kendi dosyanızla çalışmıyormuş

Yani ben YouTube'da Techno Fun diye bir kanal takip ediyorum, orada sürekli güncelini paylaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşlar bu videodakileri yapabilirsiniz kanalında Steam için olanları da var sorunum çözülmüştür konu kapanabilir iyi Sosyaller

Son düzenleme:

Geri
Yukarı