GTA V kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

XjestoTR

Hectopat
RAM
4
Ekran kartı
İntel HD 4000
İşlemci
İntel Celeron 1.6Ghz (Boost ile 2.5Ghz)
Sistemim GTA 5'in minimum sistem gereksinimiyle neredeyse aynı oyunun içindeki tüm ayarları yaptım settings dosyasından gölgeleride kapattım ben oyuna FPS mod yüklesem Online'dan ban yer miyim?

Gta 5 in minimum sistem gereksinimleri oyunun kasmaması için değil açılması için. oyun açılıyorsa sıkıntı yok.
Buna ek olarak o sistem gerekisinimleri oyunun ilk çıktığındaki hali için gerekli olan gereksinimler. Oyun şu an çok gelişti hatta grafikleriyle bile oynandı.

Sistemim GTA 5'in minimum sistem gereksinimiyle neredeyse aynı oyunun içindeki tüm ayarları yaptım settings dosyasından gölgeleride kapattım ben oyuna FPS mod yüklesem Online'dan ban yer miyim?

O bilgisayar ile kasması normal. Mod yüklerseniz bile değişen bir şey olacağını zannetmiyorum. Tabii 0-10 FPS arası oynarken zevk alıyorsanız size kalmış.

Açması normal ama sizi tatminkar edecek şekilde oynatması imkansız hangi çözünürlüğe alırsanız alın oynatmaz.

Intel HD ile hangi minimum sistem gereksinimi hocam? Celeron 'da tuzu biberi olmuş. Bir ara i5 4460 ve Intel HD 4600 ile denedim. Dual channel RAM ve ASUS anakartın iGPU Boost (dahili grafiği bir miktar hız aşırtıyor) özelliğine rağmen patates grafiklerde 30FPS'leri zar zor görüyordu.

Geri
Yukarı