GTA V Mod for GTA IV PC!

pusat57, gerçekten bir an heyecan yaptım acaba ben de mi yüklesem diye ama bu kadar kötü fizikler ile GTA V oynamak... :D
Dostum GTA IV'ün fiziklerini niye ezdin onu anlayamadım. Şayet GTA IV'ün fizikleri GTA V'in en azından eski nesil versiyonunun fiziklerinden kat kat üstün. Zaten Rockstar yeni nesil ve PC sürümünün özellikle fiziklerini ve araba hasar modellemelerini geliştireceklerini açıkladı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
dessan44, evet ama sadece araç fizikleri olarak GTA IV üstün. Bu yüzden de grafikleri konsollarda epey düşük oldu. GTA V'te de grafikler için fiziklerden ödün verildi. Ancak PC'de ve yeni nesil konsollarda dediğiniz gibi fizikler gelişecek, grafikler üst düzey olacak. :D

dessan44, evet ama sadece araç fizikleri olarak GTA IV üstün. Bu yüzden de grafikleri konsollarda epey düşük oldu. GTA V'te de grafikler için fiziklerden ödün verildi. Ancak PC'de ve yeni nesil konsollarda dediğiniz gibi fizikler gelişecek, grafikler üst düzey olacak. :D
Eski nesil versiyonlari icin gercekten görselligi artirmak icin coğ seyden ödün verdi Rockstar şayet GTA IV de olan ve GTA V de olmayan bir sürü özelligi sayabilirim. Ayrica GTA IV un hem araba hasar modellemesi daha iyiydi hem de insanlarin ve cevredeki objelerin fizikleri. Ben oyunun yeni nesil ve PC versiyonundan çok sey bekliyorum ve eski nesil versiyonlarina "BETA" gözüyle bakiyorum. Asıl bomba Ekim de gelecek :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı