GTA V mod önerisi

RicardoDiaz

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce GTA V'e başlamaya karar verdim ve biraz sıkılmaya başladım.
Bundan dolayı da mod kurmaya karar verdim, ama daha önce mod işleriyle falan uğraşmadığım için nasıl kuracağımı da bilmiyorum. Bana birkaç mod önerisi ve nasıl kurulacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Kategori çok önemli değil süper kahraman modu gibi şeyler olabilir, kısaca oyun zevkimi arttıracak modlar. Grafik modu önermezseniz sevinirim.

Yaklaşık 1 hafta önce GTA V'e başlamaya karar verdim ve biraz sıkılmaya başladım.
Bundan dolayı da mod kurmaya karar verdim, ama daha önce mod işleriyle falan uğraşmadığım için nasıl kuracağımı da bilmiyorum. Bana birkaç mod önerisi ve nasıl kurulacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Kategori çok önemli değil süper kahraman modu gibi şeyler olabilir, kısaca oyun zevkimi arttıracak modlar. Grafik modu önermezseniz sevinirim.

Araba modlarını sever misiniz?

Bence mod kurmadan oyunun hikayesini baştan sonuna kadar oyna sonra mod kur çünkü ilerleyen zamanlarda GTA V hikayesi çok iyileşiyor.Ve bir yerden sonra sarmaya başlıyor

Nasıl olduğuna göre değişebilir, öneriniz nedir?

Tofaş öneririm kendim uzun zamandır kullanıyorum Tofaş Doğan SLX V1
BMW 2015 BMW F82 M4 [Add-On | Tuning | Bodykits]
Mercedes S500l uzun süre kullandım memnun eder kaliteli mod
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı